Рекомендовані товари

Інтернет-магазин відеоспостереження і систем безпеки "EvoTrade"

В сучасному світі варто потурбуватися про свою безпеку і про захист приватних територій. Системи відеоспостереження - саме те, що відмінно підійде в такому випадку, вони дозволять без особливих зусиль захистити будинок, квартиру, свій магазин та інші приміщення.

Чому відеоспостереження так важливо?

Якщо у володінні є приватні офіси, магазини, готелі, ресторани - це обов'язкова частина організації захисту приватних територій і приміщень. Не виходячи з кабінету, людина зможе спостерігати за територією, що охороняється в реальному часі, автоматичний запис відеокамер йде безперервно і, при необхідності, з легкістю можна буде відновити на моніторі потрібний відрізок часу.

Наймаючи на роботу одного охоронця і маючи при цьому велику приватну територію, неможливо гарантовано захистити місце від проникнення злодіїв або вандалів. Тому відеоспостереження дозволить навіть в будь-яку погоду не виходячи на вулицю, а сидячи в кабінеті, спостерігати за всією місцевістю, і в разі непередбаченої ситуації, швидко її вирішити.

Зовнішнє відеоспостереження - встановлюється на відкритих майданчиках - автопарковка, відкриті склади і території. Відмінністю вуличних камер, від інших є надійний захист від зовнішніх факторів. Вона виготовляється в корпусі, який захищає її від вологи, пилу, бруду і перепадів температури. Спеціальне обладнання, зроблене відповідно до міжнародних стандартів, гарантує роботу в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах. Камери зовнішнього спостереження мають велике охоплення - це допоможе вести спостереження навіть за важко доступними місцями.

Внутрішнє відеоспостереження - підійде для установки в будинку, квартирі та інших приміщеннях. Воно допоможе стежити за загальним станом місця, також, в разі крадіжок або спроб злому є можливість подивитися відео, встановити особу зловмисника та вирішити проблему. Спеціальна розстановка камер, дозволить уникнути сліпих зон, щоб на запису відкривалася максимально повна картина приміщення. Керівники часто використовують обладнання з метою дистанційного спостереження в реальному часі за роботою своїх підлеглих.

Також в інтернет-магазині EvoTrade можна знайти великий вибір обладнання - сигналізації, домофони і системи контролю управління доступу.

Домофон - система, яка найчастіше встановлюється в житлових будинках багатоповерхівках або в офісах. З його допомогою можна вести переговори з людиною, яка хоче потрапити в будівлю, відкривати йому двері. Представлені як бюджетні версії домофонів, так і більш дорогі. До бюджетних відноситься звичайна система з динаміком і панеллю управління, вона дозволить убезпечити проникнення в під'їзд або приміщення хуліганів і небажаних гостей. Моделі більш високою вартістю мають камери, за допомогою яких можна ідентифікувати гостя не виходячи з квартири.

GSM-сигналізація - цей вид сигналізації є найбільш поширеним серед власників нерухомості, магазинів, будинків. Схема роботи такої сигналізації проста - датчики, фіксують злом із проникненням, реагують і передають інформацію на ваш мобільний телефон. Також сигналізація може бути пов'язана не тільки з телефоном, а й з додатковими пристроями, які будуть відлякувати шахраїв - сирени або шумові пристрої.

Система контролю управління доступом (СКУД) - використовується в основному на підприємствах, офісних будівлях. СКУД є собою сукупність технічних засобів, які обмежують вхід за допомогою пропускних пунктів. Вона може встановлюватися на ворота або гараж. За допомогою спеціальних карток робочі можуть потрапити в приміщення або на територію. Найчастіше ці картки є також носіями інформації про особу, вони фіксують час приходу і відходу, це дозволяє відстежувати час перебування на роботі і кількість відпрацьованих годин.

Для того щоб придбати комплект відеоспостереження, gsm сигналізації, домофона чи системи контролю управління доступу варто визначитися з цілями покупки і призначенням. В інтернет-магазині EvoTrade представлено максимально велику кількість комплектів, як зовнішнього, так і внутрішнього відеоспостереження. Компанія успішно працює на ринку техніки захисту протягом 10 років.

EvoTrade - це великий вибір систем безпеки, камер, відеореєстраторів, IP камер, IP відеореєстраторів. Придбати відеоспостереження по Україні просто. У магазині є доставка по всім областям, також можливий самовивіз. Оплату можна здійснити відразу при замовленні, за допомогою онлайн-сервісів банків, або ж за фактом отримання товару на пошті.