Про компанію

Компанія EvoTrade надає послуги з продажу та встановленню систем відеоспостереження та охоронного обладнання з 2012 року. Наш магазин реалізує продукцію наступних відомих виробників:

  • Системи відеоспостереження (HD, IP і mini IP відеокамери, відеореєстратори) - EvoVizion, Dahua Technology, Hikvision, Tecsar;
  • GSM сигналізації і датчики виявлення - EvoLogic;
  • Відеодомофони і викличні панелі - EvoVizion, Tantos;
  • Електромеханічні, електромагнітні, електрорігельні замки - ATIS, YLI Electronic;
  • Кнопки виходу, кодові клавіатури, радіоконтролери і брелоки - YLI Electronic;
  • Зчитували і ключі - ATIS.

Широкий асортимент магазину EvoTrade дозволяє підібрати для клієнта потрібне обладнання під поставлені завдання за оптимальною ціною. Ми розробляємо комплексне рішення охоронного типу, систему з камер відеоспостереження, яка охопить усю територію, що охороняється, для будинку підійде система з відеодомофона, панелі, додаткової камери, електромагнітного замка, GSM сигналізація з датчиками спрацьовування на рух і дію попередить про проникнення за допомогою смс.

У компанії EvoTrade працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи з системами відеоспостереження, GSM сигналізаціями, контролем доступу, системами домофонів. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами. Прийшовши до нас у магазин або зателефонувавши по телефону, ми відповімо на усі ваші запитання.

Наша монтажна команда працює з об'єктами різного рівня складності - магазинами, торговими центрами, підприємствами, заводами, приватними будинками і квартирами. Якість і надійність наших послуг підтверджена часом і постійно зростаючим числом клієнтів.

Не знаєте, яке обладнання Вам необхідно або не змогли знайти потрібне? Зателефонуйте за номером 0 (800) 755-535, +380 (95) 095-48-88, +380 (96) 901-14-14 і наші менеджери-консультанти підберуть для вас оптимальне рішення за найкращою ціною.

 Переваги роботи з компанією EvoTrade

- Низькі ціни. Працюємо безпосередньо з постачальниками, а частину продукції випускаємо самі, що дозволяє реалізовувати продукцію з перших рук, без додаткової націнки.

- Швидка доставка по всій Україні. Забрати товар можна у точках видачі товару у місті Запоріжжя, Київ, Харків, або у будь-якому найближчому відділенні кур'єрської служби Нова пошта.

- Висока якість і великий асортимент товарів від провідних виробників.

Установка і монтаж систем відеоспостереження, домофонів, GSM сигналізацій, контролю доступу. Наші фахівці виїжджають на об'єкт і планують оптимальну систему відеоспостереження під ваші завдання.

- Індивідуальний підхід до кожного замовника.

- Продаж оптом і у роздріб. Надаємо систему знижок покупцям.

- Професійні консультації. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи у сфері систем безпеки.

- Гарантійне і післягарантійне обслуговування.