EvoVizion VP-432 Відеодомофон

3232 грн
3345 грн
Домофон EvoVizion VP-432 стане відмінним рішенням для забезпечення безпеки вашої квартири, до нього можна відразу підключити під'їзну дверь, панель виклику перед вашою вхідною дверью й відеокамеру, яка розміщена на вашому поверсі, щоб доповнити картину того, що відбувається за вашими дверима.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0478
Дата доставки: 1-2 дня

Доступні варіанти

Стильний компактний відеодомофон EvoVizion VP-432 - забезпечить безпеку, як приватного, так і комерційного сектора. Домофон можна з'єднати з двома викличними панелями, двома аналоговими відеокамерами, і підключити до нього паралельно ще 4 відеодомофона. При цьому він має інтерком, включена функція гучного зв'язку і є датчик руху.

Бюджетна модель VP-432 виконана в твердому тонкому корпусі кольору металік з чорною панеллю і сенсорними кнопками на ній. Вона оснащена кольоровим дисплеєм з діагоналлю 4.3 "з роздільною здатністю екрану 320 x 240, який має високу якість передачі кольору. Маючи невеликі розміри відеодомофон споживає трохи електроенергії - 300 мА йі займає небагато місця на вашій стіні.

Важливою перевагою серії домофонів торгової марки EvoVizion є наявність російськомовного інтерфейсу, в якому досить легко можна розібратися. Домофон підтримує карти пам'яті microSD до 32 Гб, на які можна записувати відео з панелі виклику або зберігати фотографії, щоб скористатися функцією цифрової фоторамки.

Домофон EvoVizion VP-432 стане відмінним рішенням для забезпечення безпеки вашої квартири, до нього можна відразу підключити під'їзний аудиодомофон за допомогою блоку комутації, панель виклику перед вашою вхідною дверью й відеокамеру, яка розміщена на вашому поверсі, щоб доповнити картину того, що відбувається за вашими дверима.

Характеристики
Тип інтерфейсу Аналог
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Розмір 4.3"
Роздільна здатність 320 x 240
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Виявлення руху Є
Управління Сенсорні кнопки
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Ні
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 300 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 226 x 151 x 23
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова