Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
2244 грн
16799 грн
2244 16799
Тип обладнання
Кількість номерів для SMS оповіщення
Кількість бездротових зон
Кількість дротяних зон
Максимальна кількість підключених бездротових датчиків, брелків, клавіатур і т.д.
Виробники

GSM сигналізація


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Кількість номерів для SMS оповіщення
  • 3 номери

Бездротові GSM-сигналізації - це зручна автономна система захисту вашого майна, доступна переважній більшості власників нерухомості. Звичайно, про вашу безпеку може подбати охоронна компанія, але за договором з нею ви змушені будете щомісяця оплачувати фіксовану суму незалежно від кількості спрацьовувань і існуючих тривог. На відміну від централізованої пультової охорони GSM-сигналізація вимагає одноразових вкладень в устаткування, а працює потім абсолютно безкоштовно.

Принцип роботи такої сигналізації полягає в бездротової GSM-зв'язку між блоком управління і телефоном власника, який вписується в алгоритм роботи системи для відправки повідомлень про тривоги. Сучасний комплект сигналізації для будинку або дачі може працювати з безліччю різних пристроїв:

• датчики (руху, задимлення, затоплення, відкриття вікон і дверей);

• пристрої світлошумових ефектів;

• елементи «розумного будинку»;

Остаточна ціна GSM-сигналізації в гараж, будинок або офіс залежить від кількості компонентів і її функціональних можливостей. При необхідності ви зможете заощадити на монтажі - встановити і налаштувати сигналізацію зможе навіть людина без спеціальних знань, оскільки до неї додається зрозуміла детальна інструкція.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете купити GSM-сигналізацію в квартиру, на дачу, в гараж, офіс або складське приміщення. Наші фахівці допоможуть вам в підборі оптимальної конфігурації для об'єктів будь-якої складності і в оформленні замовлення на сайті з доставкою в будь-яку точку України.