Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
2880 грн
28800 грн
2880 28800
Тип обладнання
Тип інтерфейсу
Канали запису у реальному часі

HD Відеореєстратори


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

Відеореєстратор - це незамінний в комплекті відеоспостереження елемент, який істотно розширює можливості всієї системи. Крім трансляції на екран поточної ситуації на об'єкті, хороший відеореєстратор зберігає все відзняте на жорсткий диск для того, щоб власники могли в будь-який момент переглянути записи.

За характеристиками відеореєстратори можна поділити на найрізноманітніші групи в залежності від підтримуваних технологій, набору функцій, кількості підключених камер або об'єму жорсткого диска. У більшості сучасних систем використовуються гібридні відеореєстратори, що підтримують роботу з різними типами камер - таке рішення зменшує витрати на модернізацію або розширення систем відеоспостереження.
Всі види відеореєстраторів, представлені в інтернет-магазині EvoTrade, підтримують роботу з програмним забезпеченням для зручного перегляду зйомки і роботи з записами на комп'ютері або ноутбуці. Крім того, деякі моделі дозволяють власнику підключитися віддалено до системи і переглянути записи з камер з іншого міста або навіть країни. Функція віддаленого доступу зручна також в поїздках і відрядженнях, оскільки працює в тому числі і на мобільних пристроях (планшетах і смартфонах).

Інтернет-магазин EvoTrade пропонує широкий асортимент відеореєстраторів для систем безпеки. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну модель і оформити замовлення з доставкою в будь-яке місто України.