Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
2400 грн
90000 грн
2400 90000
Тип інтерфейсу
Канали запису у реальному часі

IP відеореєстратори


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Тип інтерфейсу
  • IP

IP-відеореєстратори - це спеціалізовані пристрої для організації відеоспостереження з використанням декількох IP-камер. Такі моделі відрізняються простою настройкою та підключаються до мережі в будь-якій точці приміщення.

IP-реєстратор може бути встановлений в будь-якому зручному місці, обов'язковим є для нього лише підключення до інтернет-мережі для перенаправлення потоків запису з камер на його носій. Такі системи відеоспостереження легко модернізуються і розширюються в міру необхідності.

За характеристиками мережеві відеореєстратори можна умовно поділити на групи в залежності від того чи іншого параметра:

• кількість підключених камер;

• можливість стиснення відео;

• обсяг внутрішнього жорсткого диска;

• максимально підтримувана роздільна здатність картинки.

Сучасний хороший відеореєстратор підтримує роботу з камерами, які передають зображення з роздільною здатністю FullHD і навіть 4К. Така картинка високої чіткості дозволяє розглянути дрібні деталі, риси обличчя або номери автомобіля зловмисників при необхідності їх пошуку.

Всі види мережевих відеореєстраторів підтримують функцію віддаленого доступу - за допомогою програмного забезпечення на комп'ютері або мобільному пристрої власник може переглядати трансляцію або запис з об'єкта з будь-якої точки світу. Така функція стане в нагоді як директору компанії для контролю підлеглих, так і власникові заміського будинку для власного спокою.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете підібрати оптимальний IP-реєстратор для своєї системи відеоспостереження незалежно від її складності. Кваліфіковані фахівці допоможуть зорієнтуватися в асортименті і проконсультують по всіх питаннях.