Показати фільтр

Сортувати за:

Контроль доступу (СКУД)


Сортувати по
Показати по на сторінці

Високий рівень безпеки в квартирах, будинках або офісних будівлях сьогодні забезпечений завдяки інноваційній технології, що дозволяє проводити контроль доступу до різних приміщень без безпосередньої участі основних або додаткових працівників, за допомогою специфічного обладнання. Головним засобом, що гарантує безпечне перебування людей і зберігання предметів в стінах будівлі, є система контролю і управління доступом.

Що це і для чого використовується?

Системою контролю та управління доступом (СКУД) можна назвати сукупність програмного забезпечення, своєрідних технічних конструкцій і методичних процедур, завдяки яким можливе вирішення завдань контрольованих відвідувань об'єктів, що охороняються, а також для офісів - стеження за переміщеннями персоналу і часу входу, знаходження і виходу на території працівників .

Програми СКУД реєструють, зчитують, обробляють і аналізують інформаційні дані зі спеціальних ключів (карток з магнітними лініями), за допомогою сканування сітківки очей, порівняння голосового запису або впізнання зовнішніх характеристик. Після отримання та співвідношення необхідних фактів з існуючою базою даних, електронний пристрій дозволяє / забороняє переміщення по об'єкту.

Устаткування СКУД.

Для того, щоб забезпечити контроль доступу, в СКУД використовується таке обладнання:

Замки. Поділяються зазвичай на два типи: Електромеханічні замки і електрозащіпки. Діє за дуже простим принципом: коли здійснюється автоподача на окремі клеми напруги, електромагнітне реле тягне стопор механізму і відкриває двері;

Електромагнітні замки. Головним елементом є магніт, що прикріплюється до дверей і відповідної металлопластини, що монтуються на дверну коробку. Коли подається сигнал на вхід механізму, електромагнітне поле зникає, і двері відкриваються;

Контролери. Фундаментальний елемент системи контролю та управління доступом. Вони приймають рішення про дозвіл доступу всередину. Коли людина пред'являє спеціальний ідентифікатор (найчастіше використовуються Proximity-карти), контролер зчитує код і порівнює зі існуючим, що зберігається в його пам'яті. Вже на підставі порівняння фактів пристрій дає дозвіл, або ж навпаки - забороняє вхід на територію об'єкта.