Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
616 грн
12500 грн
616 12500
Тип обладнання
Тип підключення
Матеріал корпуса
Тип інтерфейсу
Розмір матриці
Фокусна відстань
Роздільна здатність
Кути огляду
Виробник і тип матриці
Дозвіл відео

IP mini камери (Wi-Fi)


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Тип інтерфейсу
  • IP

EvoVizion IP-mini-06 Бездротова IP камера з WI-FI

EvoVizion IP-mini-06 - внутрішня IP камера відеоспостереження з пластиковим корпусом.
2400 грн 2200 грн
Знижка
9%

EvoVizion IP-mini-07 Бездротова IP камера з WI-FI

Пристрій виконаний в корпусі з пластику. Дана камера веде запис на карту пам'яті. При виявленні руху на смартфон і електронну пошту надсилається відповідне сповіщення.
2280 грн

IP камера відеоспостереження міні-версії є відмінним функціональним пристроєм для моніторингу невеликих приміщень. Головною перевагою цього приладу, є бездротове підключення до мережі, що істотно оптимізує передачу даних.

Wi-Fi камера такого типу здатна виконувати різноманітні функції:

Здатність керувати об'єктивом і записом на відстані;
Передача зображення на планшет або телефон власника в режимі Online;
Зберігати отримані дані на карту пам'яті.

IP камера з бездротовим підключенням використовується переважно для внутрішнього відеоспостереження, але в асортимент входять і вуличні моделі. Однак, площа огляду у них невелика.

Класифікація IP камер проводиться за наступними критеріями:

Можливість регулювати площу огляду. Є як фіксовані відеокамери, що переглядають лише налаштований простір, так і регульовані моделі, де власник може керувати кутом огляду через телефон;
Двосторонній звук. Внутрішня бездротова камера оснащена не тільки мікрофоном, а й динаміком.
Інфрачервоне підсвічування. IP камери можуть працювати вночі, мають різні рівні випромінювань, що створює різницю в чутливості;
Захист від підключення сторонніх пристроїв. До Wi-Fi камер може підключатися до 10 пристроїв, що спричиняє необхідність в захисті від чужого підключення.

У пропонованому асортименті даних пристроїв є моделі, що не тільки реагують на рух. Коли камера засікла рух - надсилається сигнал на телефон власника або на електронну пошту.

В IP-камерах для внутрішнього відеоспостереження фокусна відстань 3,6 мм, висока чутливість і швидкість передачі даних. Такий бездротовий пристрій для контролю житла - забезпечить вам спокій і впевненість у збереженні вашого майна. Камери такого зразка завжди з картою пам'яті, що дає можливість зберегти потрібні фрагменти зйомки.

Інтернет-магазин EvoTrade надає покупцеві великий вибір IP камер бездротового відеоспостереження для будинку і вулиці. Ціна і допомога фахівців сайту зроблять процес покупки приємним і швидким.