Монтаж

Системи відеоспостереження міцно увійшли в ужиток людства. Якщо раніше камери відеоспостереження використовувалися виключно на промислових об'єктах, то на сьогодні обладнання використовують також в приватних будинках і квартирах.

EvoTrade - компанія, яка розвивається разом з ринком послуг охорони і контролю. Тому ми здатні запропонувати нашим клієнтам інноваційне обладнання та сучасні рішення для забезпечення безпеки. Жителі міста Запоріжжя та Запорізької області можуть розраховувати на оперативну поставку необхідного обладнання, а також на якісний і швидкий монтаж. Всі без винятку працівники компанії проходять кваліфікаційні курси та є професіоналами в своїй справі. Наше кредо - комплексний підхід до забезпечення безпеки на об'єктах клієнтів. Команда фахівців компанії EvoTrade здатна не просто встановити камеру або сигналізацію. Ми проводимо попередній аналіз, готуємо проект в комплексі і пропонуємо замовнику кілька варіантів вирішення завдання.

Послуги, що надаються компанією:

Діагностика існуючого обладнання;
Установка камер відеоспостереження (аналогових, AHD, IP);
Монтаж gsm сигналізації;
Поставка і установка домофонів;

Повноцінна система відеоспостереження - це не тільки камера, підключена до монітора. Дуже важливо грамотно підібрати зовнішні і внутрішні камери, визначитися з системою моніторингу, вибрати оптимальне місце установки обладнання. Все це неможливо реалізувати без допомоги професіоналів. Саме тому співробітники компанії EvoTrade детально вивчають об'єкт, перш ніж запропонувати той чи інший варіант вирішення питання безпеки.

Щоб в розпорядженні клієнта була повноцінна система контролю наші фахівці підберуть відеореєстратор, камери відеоспостереження (будь то аналогова або IP камера), забезпечать комунікації між пристроями запису та обладнанням для виведення даних (моніторами, комп'ютерами або іншими пристроями). Крім того, ми допоможемо з вибором джерел живлення, а також порекомендуємо прилади, що захищають від перешкод або природних катаклізмів. Співробітники компанії проконсультують клієнта по кожному елементу його майбутньої охоронної системи. Ринок України наповнений великою кількістю компаній, що надають послуги з установки систем безпеки. Однак мало хто з них воліють комплексний підхід до роботи. Конкурентна перевага фірми EvoTrade - роботи виконуються «під ключ». Звернувшись в нашу компанію, клієнт отримає в розпорядження готовий з точки зору безпеки об'єкт. Не потрібно окремо купувати обладнання, звертатися до сторонніх фахівців за допомогою в його налаштуванні і шукати організацію, яка змонтує все елементи в одну систему. Спільно з клієнтом нами буде пройдений шлях від вивчення проекту, підготовки всіх необхідних комплектуючих до їх установки і пуско-налагоджувальних робіт. Також наші клієнти отримають сертифікати на гарантійне обслуговування елементів відеоконтролю. Після закінчення терміну гарантії ми не відмовляємося від замовника і готові надати послуги з ремонту. Співробітники EvoTrade періодично моніторять стан об'єкта на всіх завершених об'єктах. Це дозволить оперативно усувати виникаючі недоліки в системі контролю, а також підтримувати її в належному стані. Завдяки комплексному підходу до роботи, всі завершені нами об'єкти можуть похвалитися стабільністю і довговічністю роботи. Ми поважаємо наших клієнтів.

Тому прагнемо до того, щоб замовники залишалися задоволеними співпрацею. А досягти цього можна, чітко виконуючи поставлені завдання.