Показати фільтр

Сортувати за:

Сигналізація


Сортувати по
Показати по на сторінці

Сучасна сигналізація для будинку або дачі - це складна система захисту майна, що реагує на найрізноманітніші типи тривог. Крім несанкціонованого проникнення зловмисників, такий комплект повідомить при витоку газу, задимлення, затоплення, пошкодження вікон або дверей, русі сторонніх і ін.

В основі сигналізації лежить керуючий блок, до якого приєднуються всілякі датчики і аналізатори, що визначають поточний стан на об'єкті. При виникненні тривоги блок здійснює дзвінок на телефон або відправляє повідомлення власникові з коротким змістом події, щоб той міг вжити заходів щодо його ліквідації.

Крім оповіщення на мобільний телефон бездротова GSM-сигналізація може бути підключена до світлових і шумових пристроїв, щоб злякати зловмисників. Активація цих сирен запускається по спрацьовуванню певного датчика, алгоритм заздалегідь програмується при монтажі всього комплекту. До набору можна підключити й інші системи управління, включаючи «розумний будинок», і вільно управляти пристроями на відстані.

GSM-сигналізація в гараж або квартиру істотно підвищить рівень захисту вашого майна, адже ви будете отримувати актуальну своєчасну інформацію про те, що відбувається під час вашої відсутності і зможете вжити необхідних заходів безпеки (викликати поліцію або аварійні служби, швидко повернутися додому і т.д.). Встановіть такий комплект будинку і не переживайте про своє майно, в разі якихось подій система оперативно вас про них повідомить.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете замовити сучасну GSM-сигналізацію з доставкою в будь-яке місто України. Наші консультанти допоможуть вам підібрати відповідний комплект для установки і додаткові елементи для модернізації вже існуючої системи безпеки.