EvoVizion VP-701 White Відеодомофон

4428 грн
4583 грн
Домофон - це наступний крок зробити ваш будинок розумним, а лінійка домофонів компанії EvoVizion робить цей крок ще простіше, завдяки легкому інтуїтивно зрозумілому русифікованому інтерфейсу, й можливістю підключити багато додаткових пристроїв безпеки.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 1134
Дата доставки: 1-2 дня

Доступні варіанти

Серед семи дюймових відеодомофонів модель EvoVizion VP-701 є найпопулярнішою у покупців. Тому корпус даної моделі виробник випустив в білому, чорному або металевому кольорі, щоб відеодомофон підійшов під будь-який інтер'єр приміщення.

Домофон EvoVizion VP-701 White має стильний дизайн, корпус зроблений з високоякісного пластику білого кольору з сенсорними кнопками управління. В меню можна вибрати російську або англійську мову для налаштування і управління інтерфейса домофона. Сенсорні кнопки дозволяють відповідати на виклик від відвідувача, переглядати відео з камери відеоспостереження або панелі виклику, зв'язатися через інтерком з іншим підключеним відеодомофоном, дистанційно відкрити двері гостю.

EvoVizion VP-701 оснащений семи дюймовим екраном TFT LCD з високою роздільною здатністю 800 х 480 пікселів і високоякісною передачею кольору, що дозволяє побачити дрібні деталі на одержуваному зображенні з відеокамери.

На карти пам'яті формату Micro SD і обсягом до 32 гігабайт можна записувати відео і фото з панелі виклику або підключеної камери відеоспостереження. Завдяки датчику руху можна вести запис тільки тоді, коли хтось пройшов поруч із вашими дверима, що дозволить заощадити місце на карті пам'яті. Якщо вас не було вдома, коли до вас дзвонили в двері, то ви завжди зможете переглянути відео з усіма відвідувачами. Додатково можна записати фотографії на карту пам'яті, щоб виводити їх постійно на екран відеодомофона через функцію цифрової фоторамки.

Домофон EvoVizion VP-701 White простий при монтажі, має надійне кріплення і в інструкції можна знайти рекомендації по правильному розміщенню пристрою на стіні. До домофону можна підключити до двох пристроїв відеозапису - Панель або камера відеоспостереження і до чотирьох відеодомофонів.

Домофон - це наступний крок зробити ваш будинок безпечним, а лінійка домофонів компанії EvoVizion робить цей крок ще простішим, завдяки легкому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і можливістю підключити інші пристрої.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу Аналог
Розмір 7"
Роздільна здатність 800 x 480
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Виявлення руху Є
Управління Сенсорні кнопки
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Ні
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 400 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 245 x 165 x 23
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова