EvoVizion VP-705 White Видеодомофон

4730 грн
4895 грн
Домофон - це наступний крок зробити ваш будинок розумним, а лінійка домофонів компанії EvoVizion робить цей крок ще простіше, завдяки легкому інтуїтивно зрозумілому русифікованому інтерфейсу, й можливістю підключити багато додаткових пристроїв безпеки.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 1135
Дата доставки: 1-2 дня

Доступні варіанти

Лінійку семи дюймових відеодомофонів торгової марки EvoVizion поповнила нова модель EvoVizion VP-705 White. У домофона красивий пластиковий корпус в білому кольорі з сенсорними кнопками на передній панелі.

Семидюймовий екран відеодомофона має роздільну здатність 800 x 480. Інтерфейс підтримує російську мову, в налаштуваннях можна повернути управління на англійську.

До даної моделі відеодомофона можна підключити до двох аналогових відеокамер і викличних панелей, а також підключити ще до чотирьох відеодомофонів. За допомогою кнопки інтерком, можна здійснювати аудіо зв'язок між іншими підключеними домофонами в одній мережі.

Домофон EvoVizion VP-705 White дозволяє підключати карту пам'яті до 32 ГБ формату MicroSD. На дану карту буде відбуватися запис фотографій і відео з вашими гостями. Можна налаштувати запис по руху в відео або фото форматі всіх людей які пройшли мимо вашої викличної двері або відеокамери. Додатково за допомогою функції цифрова фоторамка можна запустити слайд шоу з завантажених на карту пам'яті фотографій.

Домофон просто встановити за допомогою кронштейна. До задньої частини підключаються додаткові пристрої через спеціальні фішки роз'єми. В інструкції є рекомендації по настройки і монтажу відеодомофона.

Відеодомофон - це наступний крок, який зробить ваш будинок безпечним, а лінійка домофонів компанії EvoVizion робить цей крок ще простіше, завдяки легкому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, є можливість підключити інші пристрої.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу Аналог
Розмір 7"
Роздільна здатність 800 x 480
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Виявлення руху Є
Управління Сенсорні кнопки
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Ні
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 400 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 213 х 145 х 20
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова