Відеокамери з варіофокальним об'єктивом

Варіофокальні камери (камери з варіофокальним об'єктивом) - це камери відеоспостереження, у яких можна змінювати фокусну відстань в автоматичному або ручному режимі за допомогою регуляторів, що призводить до зміни масштабу зони перегляду й кута огляду.

Чим менше кут огляду, тим більш деталізований об'єкт зйомки і навпаки, якщо зробити широкий кут, то можна охопити ширшу територію. Вибравши правильний кут огляду, можна домогтися поставлених завдань з охорони об'єкта через систему відеокамер.

Варіофокальні камери діляться на наступні діапазони фокусної відстані: 2.8 - 12 мм (найпопулярніший), 3 - 8 мм, 3.5 - 9 мм і 5 - 50 мм. Фокусна відстань в 2.8 мм - це широкий кут огляду, який застосовується найчастіше для охорони великих відкритих територій (вулиця, двір, парковка), а більш велика фокусна відстань вже необхідна для більшої деталізації дрібних об'єктів (вистежування номерів автомобілів, стеження за касами в магазинах і т.д.).

За зовнішнім виглядом камери відеоспостереження з фіксованим та варіофокальним об'єктивом не відрізняються одна від одної, як одна, так й друга може бути циліндричної, купольної та корпусної форми.

На одному об'єкті, що охороняється, можна використовувати різні типи камер відеоспостереження. Десь краще підійдуть камери зі статичним об'єктивом - для огляда території на великій відстані, а десь і варіофокальні, щоб можна було краще переглядати більш дрібні об'єкти охорони - головне забезпечити безпеку об'єкта, що охороняється.

У нашому магазині широкий вибір, як бюджетних, так й більш дорогих камер - з варіофокальним та статичним об'єктивом, зовнішніх та внутрішніх, бездротових та дротяних. Купити камеру відеоспостереження ви можете як через сайт, так й зателефонувавши по телефону, де наш менеджер підкаже, яка камера краще підійде під ваші поставлені завдання.

Прочитати все