Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
0 грн
90000 грн
0 90000
Матеріал корпуса
Розмір матриці
Роздільна здатність
Канали запису у реальному часі
Тип установки
Максимальна роздільна здатність
Кількість камер
Тип комплекта
Об'єктив в комплекті
Мінімальна освітленість

Відеоспостереження


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

Сучасні системи відеоспостереження це незамінний елемент комплексного захисту житлових, виробничих та комерційних приміщень, що дозволяє в реальному часі відстежити поточну ситуацію на об'єкті. Правильно підібраний комплект відеоспостереження забезпечує огляд площ в режимі реального часу, а також можливість переглянути записані раніше події при необхідності.

Зовнішнє (вуличне) відеоспостереження застосовується на відкритих складських площах, паркінгах, прилеглих до будівель територіях для візуального контролю і запису подій. Особливість таких систем в надійному захисті камер, вони поставляються в корпусі, захищеному від пилу та вологи, який витримує сезонні перепади температур. Відповідність міжнародною класифікацією IP 66 забезпечує безперебійну роботу обладнання незалежно від погодних умов і пори року.

Внутрішнє відеоспостереження в магазині, будинку або квартирі дозволяє відстежити виникнення критичних ситуацій, перевірити роботу персоналу або встановити особи зловмисників після їх проникнення. Продумане розташування камер в різних частинах приміщення дозволить охопити всю площу без «сліпих зон», тому власник в будь-який момент може отримувати актуальну інформацію про стан справ на об'єкті.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете замовити як готовий комплект, так і окремі елементи відеоспостереження з доставкою по Україні. Наші фахівці допоможуть вам з підбором якісних компонентів, що відповідають завданням на конкретному об'єкті.