2Мп 4x Starlight IP PTZ відеокамера з підтримкою Wi-Fi Dahua DH-SD22204UE-GN-W

5040 грн
5216 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 2626

Роботизована 2 мегапіксельна Starlight PTZ IP відеокамера DH-SD22204UE-GN з інфрачервоною підсвіткою серії Lite від виробника Dahua сучасне і потужне рішення для систем відеоспостереження. З її допомогою можна контролювати зони, такі як коридори бізнес центрів, зали магазинів офісів і ресторанів, як всередині, так і поза приміщенням.

Матеріал корпусу пристрою виконаний з метала. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді: харчування DC12В, RJ45 для підключення до мережі з підтримкою технології PoE (802.3af), слотом під micro SD карту пам'яті і апаратною кнопкою скидання.

Говорячи про основні характеристики можна відзначити що камера оснащена моторизованим об'єктивом з 4х кратним оптичним збільшенням і фокусною відстанню 2.7-11 мм. Сенсором 1 / 2.8 "з роздільною здатністю 2МП (1920х1080px) і технологією Starlight, чутливість 0.005 люкс - кольорове зображення, і 0.0005 люкс чорне біле.

З переваг камери можна відзначити підтримку роботи з 3-ма потоками, широкий динамічний діапазон WDR, Wi-Fi модуль і функції відео аналітики IVS. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. Експлуатація при температурах від -30 ° C до + 60 ° C

Функцій VCA: крім стандартних функцій детекция руху, і тривога за відео Тампере, камера підтримує деякі функції Smart аналітики, такі як: перетин лінії, вторгнення в зону, виявлення залишених предметів і зникнення об'єктів з кадру. Так само пристрій підтримує режим детекції осіб.

 

Smart (H.265 + і H.264 +)

Використовуючи вдосконалений алгоритм автоматичного управління потоком даних відповідно з середовищем, технологія інтелектуального кодування Dahua реалізує більш високу ефективність, ніж H.265 і H.264, забезпечуючи високоякісне відео, і зниження витрат на зберігання і передачу даних.

 

Широкий динамічний діапазон (WDR)

В умовах високої яскравості заднього плану, яскраві або темні області з сильним джерелом світла, за допомогою WDR ви можете отримати чіткі деталі.

 

технологія Starlight

Starlight в основному застосовується в умовах низької освітленості і сприяє забезпеченню кольорового відео. У середовищі з низькою освітленістю, технологія може гарантувати якісне зображення.

 

Виявлення облич

Програмне додаток, яке автоматично захоплює особи людей з відео потоку камери. Dahua використовують алгоритми глибокого навчання застосовуючи велику кількість джерел даних про осіб, що дозволяє камері швидко і точно захоплювати і визначати обличчя.

Характеристики
Тип обладнання IP відеокамера
Тип інтерфейсу IP
Тип Бездротові
Тип камер Внутрішні
Роздільна здатність 2.0 Мп