2Мп Wi-Fi відеокамера Dahua IPC-G26EP

2912 грн
3014 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 2530

Камера спостереження IMOU IPC-G26EP (2.8 мм) - це бюджетна камера відеоспостереження з Wi-Fi модулем, виготовлена ​​в циліндричному корпусі. вона стане прекрасним рішенням для роботи зовні і всередині приміщень різного призначення. Високій якості зйомки сприяє встановлена ​​1 / 2,7-дюймова матриця з прогресивним розгортанням CMOS. Гарантує зйомку високої деталізації і правильної передачі кольору в роздільній здатності 2 мегапікселя. Швидкість передачі даних - 25 кадрів в секунду, що забезпечує комфортний перегляд відео.

В об'єктиві фіксований фокус 2,8 мм, який буде гарантувати прекрасний огляд території - 115 градусів. Комфортно почуває себе камера не тільки в денний, але і нічний час доби - є інтегрований інфрачервоний прожектор з дальністю роботи до 30 метрів. Модуль бездротового інтернету без проблем працює на відстані до 50 метрів на відкритій місцевості. Також є можливість підключення до інтернету через стандартний кабель LAN.

Можливість зв'язку з інтернетом сприяє тому, що передбачений дистанційний доступ до камер спостереження IMOU IPC-G26EP (2.8 мм), а також перегляд всього, що відбувається в режимі онлайн. Підтримує формат ONVIF, тому є можливість суміщення з обладнанням інших брендів. Це дозволяє створювати дійсно потужну систему спостереження. Додатково до камери поставляється сирена і датчик руху.