Радіокерована розумна розетка з лічильником енергоспоживання Ajax Socket White

1099 грн
1137 грн
Виробник: Ajax
Доступність: В наявності
Артикул: 2026
Дата доставки: 1-2 дня

Ajax Socket — це радіокерована розумна розетка з лічильником енергоспоживання. Конструктивно являє собою перехідник розетка-вилка європейського типу (Schuko type F), дає змогу керувати електроживленням приладів сумарним навантаженням до 2.5 кВт. Забезпечена вбудованим захистом від перевантаження, лічильником енергоспоживання й індикацією рівня навантаження. Може під'єднуватися до системи безпеки Ajax, використовуючи захищений протокол Jeweller, дальність зв'язку становить до 1000 метрів, якщо немає перешкод, водночас робота пристрою не залежить від сигналу Wi-Fi в приміщенні, Ajax Socket надалі працюватиме, якщо пропав інтернет.

Socket вмикає і вимикає подавання живлення за сценаріями, або командою користувача охоронної системи через застосунок Ajax. За допомогою Socket можна керувати технікою дистанційно: вмикати та вимикати освітлення, запускати побутові прилади та кліматичну техніку, автоматично припиняти подавання живлення на електроприлади під час поставлення або зняття системи безпеки Ajax з охорони.

Socket захищає техніку від зламання через проблеми в електромережі. Смарт-розетка автоматично вимикає подавання живлення, якщо напруга зросла або знизилася до критичного рівня, якщо перевищені допустимі параметри струму або пристрій перегрівається. Повідомлення про всі події приходять у формі смс або пуш-повідомлень на смартфон власника.

Розумна розетка Socket зручна в експлуатації: світлодіодна рамка кольором показує рівень навантаження, водночас в режимі очікування пристрій споживає менш ніж 1 Вт·год. Компактний корпус Socket не перекриває сусідні слоти в розетках, що дає змогу використовувати всі роз'єми мережевого фільтра або розгалужувача. Передбачений "захист від дітей" — спеціальні шторки закривають гнізда з контактами, не даючи дитині змогу вставити в розетку сторонній предмет, і додатково захищаючи пристрій від потрапляння пилу і бризок.

Пристрій працює тільки з Ajax Hub, під'єднуючись до системи в кілька торкань у програмах Ajax. Під'єднання до uartBridge або ocBridge не підтримується.

Функційні особливості:

  • Вмикає і вимикає живлення електроприладів
  • Передає інформацію про витрачену електроенергію в застосунку Ajax
  • Припиняє подавання живлення у разі стрибків напруги та струму, перегрівання і перевантаження
  • Повідомляє про перебої в роботі за допомогою смс і пуш-повідомлень
  • Показує рівень навантаження за допомогою кольорового LED-індикатора
  • Споживає в режимі очікування менш ніж 1 Вт·год
  • Тримає з'єднання з централлю Ajax через радіозв'язок на відстані до 1000 метрів
Характеристики
Додаткові характеристики Виконавчий елемент: Електромагнітне реле Термін служби: Не менш ніж 200000 перемикань Захист за напругою для мереж 230 В: Є, 184-253 В Максимальний струм навантаження: 11 А (довгостроково), 13 А (до 5 секунд) Захист за максимальним струмом: Є, 11 А з увімкненим захистом, до 13 А з вимкненим Захист за максимальною температурою: Є, розетка автоматично вимикається у разі перевищення температури +85 °C Контроль параметрів енергоспоживання: Є - струм, напруга, споживана потужність Індикація навантаження: Є Середнє енергоспоживання пристрою у режимі очікування: Менш ніж 1 Вт*год Діапазон частот 868.0–868.6 МГц Діяльність радіосигналу: До 1000 м (якщо немає перешкод) Діапазон робочих температур: Від 0 до +64 °C Робоча вологість: до 75% Клас захисту: IP20
Розміри 65.5 х 45 х 45
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине