Біометричний термінал Dahua ASA1222E

1980 грн
2049 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 2476
Дата доставки: 1-2 дня

DHI-ASA1222E - це модель високотехнологічного контролюючого приладу автономної роботи з великим набором функціонального потенціалу з обліку робочого часу від відомої компанії Dahua. Найважливіше призначення терміналу міститься у виконанні бездоганною фіксації періоду перебування працівника на робочому місці при проходженні через прохідну в єдиному місці на об'єкт. Це ймовірно завдяки використанню вбудованого сканера відбитків пальців і введення коду.

У пам'яті терміналу обсягом 8MB зберігається тисячу кодів, 10000 записів управління, 2000. відбитків пальців і 100000 записів в журналі подій. Також присутній екранне меню з голосовими підказками на TFT дисплеї розміром 2.4 "і клавіатура. Відправка даних для формування табеля на комп'ютері виконується через USB роз'єм на носій пам'яті, а також виконується імпорт інформації про користувача і прошивка flash-пам'яті. Дані обробляються 32 bit процесором і автоматично формуються звіти для іншої програми бухгалтера.

Монтаж проводиться на стіну або в зручне місце біля прохідної для внесення коду і сканування відбитків пальців. Кожна дія супроводжується звуковим сигналом та світловою індикацією зеленого або червоного кольору. Електропостачання моделі DC 5V / 1000A. Елегантний дизайн корпусу виконаний в чорному кольорі.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова