RSS

Блог

Джерело безперебійного живлення у відеоспостереженні
ДБЖ або джерело безперебійного живлення - спеціальний пристрій, який акумулює у собі електроенергію для продовження роботи системи відеоспостереження при відсутності електрики. Так само ДБЖ дозволяє коректно працювати підключеним пристроям при перепадах напруги. Блоки живлення мають різну ємність, яка дозволяє працювати при повному відключенні електроживлення певний час.
Домофон на захисті вашої власності
Кожен переживає за збереження своєї власності і намагається її захистити. Якщо 50 років тому власність захищали за допомогою міцної двері й надійного замку, то в еру систем відеоспостереження з'явилися додаткові сучасні пристрої для підвищення рівня безпеки. Професіонали у сфері відеоспостереження рекомендують встановлювати відеодомофони з викличними панелями. Якщо раніше у разі приходу гостей вам необхідно було підходити до дверей і дивитися в дверне вічко, щоб дізнатися хто у даний момент до вас прийшов, то відеодомофон через свій екран покаже усіх відвідувачів, навіть тих, кого ви не застали.
Перевага IP-відеоспостереження
На зміну аналоговим системам відеоспостереження прийшло IP-відеоспостереження. Хоч IP-відеоспостереження з'явилося не так давно, але його популярність зростає серед споживачів і виробників, завдяки великій кількості переваг.
ІК-відеокамера (камера з інфрачервоним підсвічуванням)
ІК-відеокамера (камера з інфрачервоним підсвічуванням) - це відеокамера, яка через невидиму для людського ока підсвічування, дозволяє записувати зображення в умовах низької освітленості або повної темряви. Протягом дня ІК-відеокамера працює як звичайна відеокамера спостереження, але при досягненні певного порогу освітленості, вона включає інфрачервоний режим для здійснення нічного моніторингу. У сучасних камерах відеоспостереження присутня світлочутливість, яка вимірюється в люкс. З кожним роком чутливість в камерах покращується, для прикладу, що видно при тих, чи інших параметрах люкс. 0,1 лк - це освітленість вночі, як при повному Місяці 0,01 - 0.001 лк - можна розглянути, що відбувається перед камерою без використання додаткових джерел світла. Кут огляду відеокамери повинен відповідати куту випромінювання у інфрачервоного підсвічування. У світлодіодних приладів потік випромінювання сконцентрований у центрі, він поступово спадає до країв. Камера з ІК-підсвічуванням при меншому куті світить далі. Правильно вибравши кут випромінювання, можна уникнути браку при отриманні зображення. Термін служби ІК-підсвічування при безперервної експлуатації становить від 5 до 30 років. Слабкі сторони у відеокамер з інфрачервоним підсвічуванням: зворотне розсіювання й відображення від зовнішнього середовища (сніг, дощ, запиленість повітря), в найближчій зоні від камери підсвічений туман засвічує камеру, тим самим позбавляє можливість спостереження. мерехтливе зображення через нестабільні джерела підсвічування й частоти пульсації освітленості Відображення ІК випромінювання від деяких видів тканин одягу, косметичних виробів, окулярів, фарбованого волосся. З'явилося інфрачервоне підсвічування у середині дев'яностих років, коли у відеоспостереженні переважала передача чорно-білої картинки. З'ясувалося, що камери чутливі у ближньому інфрачервоному діапазоні, а це значить, що відеоспостереження можна вестись й у нічний час доби. На початку використовувалися громіздкі й малоефективні лампові освітлювачі, вже пізніше з'явилися світлодіодні прожектори й компактні освітлювачі. У той час була мода на приховане спостереження, але підсвічування робили прихованим з іншою метою - захистити обладнання від вандалізму або крадіжки. При цьому камеру й ік-підсвічування встановлювали окремо, що створювало проблему при монтажі, вже після змогли об'єднати усе у один корпус. Камера була невелика й якість освітлювачів бажала кращого, але пізніше при більш потужних освітлювачах зросла дальність відеоспостереження. Нові технології роблять більш досконалим відеоспостереження у будь-який час дня й ночі, за будь-яких погодних умовах. Технологія «день-ніч» при вбудованому ІЧ-підсвічуванні видає чітке сфокусоване зображення. WDR - поділяє кадр на темні й світлі ділянки, освітлює темніші, й поєднує ці частини до одного кадру при обробці у процесорі. DNR - шумозаглушення у кольоровому зображенні при низькій освітленості.
Відеокамери з варіофокальним об'єктивом
Варіофокальні камери (камери з варіофокальним об'єктивом) - це камери відеоспостереження, у яких можна змінювати фокусну відстань в автоматичному або ручному режимі за допомогою регуляторів, що призводить до зміни масштабу зони перегляду й кута огляду.
Основні причини для установки в будинку камери
Якщо вас долають сумніви в доцільності установки камери відеоспостереження в будинку, пропонуємо кілька доводів, які допоможуть схилити чашу терезів на користь позитивного рішення.
Чому більшість відеокамер не комплектується блоками живлення?
Багато хто пам'ятає часи, коли блоками живлення комплектувалися абсолютно всі пристрої, камери, відеореєстратори, мало не кронштейни. Здавалося б, дуже зручно і практично. Зараз все змінилося, і ми спробуємо пояснити, чому так сталося, і як з цим жити.
AHD чи IP? Порівняння двох найпопулярніших типів відеоспостереження

     Одне з найбільш поширених питань, в чому відмінність між AHD і IP камерами, і які з них кращі. Що ж, давайте порівняємо ці флагманські варіанти камер, і нарешті разом розберемося в непростому питанні: що обрати?

 

     Обирати з IP чи AHD - те ж саме, що вибирати між позашляховиком і спорткаром. У кожного свій смак, скажете ви, і будете мати рацію. Але ж можна оцінити потужність, швидкість і керованість. Ну і, звичайно, варто визначитися з тим, що ви хочете отримати в результаті.Для аналогових камер, поява камер формату AHD, стала «другим шансом». Завдяки йому, з'явилася можливість модернізувати застарілі системи аналогового формату завдяки повній симетричній сумісності. Аналогові камери прекрасно взаємодіють з реєстраторами формату AHD, і навпаки.

      Окрім того, AHD - прекрасний недорогий варіант, коли не потрібно надтонких налаштувань. Наприклад, ви хочете організувати нагляд за дачею чи гаражем. Вам потрібні всього лише пара AHD-камер і відеореєстратор. З цього моменту ви будете знати про кожну вкрадену вишню з вашої ділянки.

     Переваги. Сумісність зі старим аналоговим обладнанням, досить бюджетна цінова категорія, простота в установці та налаштуванні.

     Недоліки. Залежність від якості та довжини кабелю, необхідність купувати реєстратор і прокладати окреме живлення для кожної з камер, невелике обмеження якості зображення. 

 

      IP - яскрава ілюстрація того, що універсальність актуальна і в відеоспостереженні. По-суті, є окремим мережним пристроєм, яке ви налаштовуєте як завгодно, виходячи з ваших потреб.При використанні IP-камер, завдяки іншим принципам підключення, на зображенні набагато менше шумів (на кабель не впливають різноманітні "наведення", тощо)

     Переваги. IP-камери мають вбудоване програмне забезпечення, що дозволяє покращити зображення під час запису на самій камері. Наприклад, легко налаштовуються насиченість картинки, передача кольору, захист від зустрічного засвічення. Також, при використанні стандартної мережі Ethernet, живлення камер здійснюється одним пристроєм на всю мережу, без необхідності прокладати кабелі живлення або купувати окремий блок живлення для кожної камери.

Можливість налаштовувати безпосередньо камеру дозволяє також використовувати її без участі реєстратора, налаштувавши запис на комп'ютер або вбудовану карту пам'яті (або записувати на карту в разі втрати зв'язку з комп'ютером / реєстратором). У деяких IP-камерах, окрім іншого, є можливість роботи через Wi-Fi, що дозволяє повністю виключити проблему з протягуванням кабелів, якщо мова йдеться про невелике приміщення.

 

      Недоліки. По правді кажучи, вони практично ідеальні. З недоліків можна виділити лише неможливість об'єднання зі старими аналоговими системами спостереження. Ці високотехнологічні камери вимагають всього нового. Ну, і, звичайно, досить висока вартість. Такі камери складно назвати бюджетними.

 

      Висновок. Відповідь на питання "що ж обрати - IP або AHD?" повністю залежить від ваших вимог і можливостей. Потрібен простий, бюджетний варіант, без зайвих функцій - обирайте AHD. Цікавлять розширені налаштування, маєте необхідність використовувати камеру на великих відстанях, не хочете користуватися реєстратором, і при цьому готові платити за якість більше - IP-камера для вас.

 

          Сподіваємося, дана стаття допомогла вам визначитися, і наші консультанти допоможуть вам з вибором ідеально відповідного варіанту.

Відеоспостереження для "чайників"
У час оточуючих нас високих технологій, достатку смартфонів, високошвидкісного інтернету, ігрової кібер індустрії, ми часто забуваємо про таку важливу річ, як безпека. Адже ніякий антивірус або файрвол не захистять вас від квартирного злодюжки, несумлінної няні, або збитків компанії через ледачих співробітників. Саме тому все більше людей цікавляться установкою відеоспостереження, для вирішення самих різних завдань. І в цій статті ми спробуємо допомогти тим, хто ще не розібрався в даній темі, зробити усвідомлений вибір.
Розрахунок архіву системи відеоспостереження
Для того, щоб визначити розмір архіву або сумарний обсяг жорстких дисків необхідний для зберігання архіву системи відеоспостереження, насамперед необхідно визначитися з кодеком стиснення. Саме від нього буде залежати розмір архіву.