Бездротова внутрішня монофокальна IP-камера Dahua DH-IPC-C35P

0 грн
0 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 0453
Дата доставки: 1-2 дня

Dahua DH-IPC-C35P - це кубічна IP-камера, з можливістю підключення по мережі Wi-Fi. Камеру можна встановлювати в приміщеннях, наприклад, в квартирі, приватному будинку, або офісі. Її легко налаштовувати, як на різних мобільних пристроях, так і на комп'ютерах, з найпопулярнішими операційними системами і використовувати як побутову, або професійну камеру відеоспостереження.

 

Dahua DH-IPC-C35P - внутрішня бездротова камера, має фіксований об'єктив 2,3 мм., З кутом огляду 120 град. по горизонталі. Максимальна роздільна здатність картинки 3MPix (2304 × 1296p) при 20 к / с. Вбудоване нічне IЧ- підсвічування забезпечує камері видимість в повній темряві на відстані до 10 метрів. Підключається камера тільки по безпровідною Wi-Fi мережі до будь-якого роутера. Наявний слот для MicroSD карти пам'яті (об'ємом до 128Gb) мікрофон і динамік. Живлення пристрою може отримувати від блоку живлення 5В.

 

На основі IP камер Dahua IPC-C35P і відеореєстратора Dahua можна зібрати якісну, надійну і зручну в експлуатації систему відеоспостереження з високою роздільною здатністю. З можливістю локального перегляду через монітор і віддаленого доступу через інтернет. Завдяки тісній інтеграції обладнання Dahua з сучасними цифровими пристроями і підтримці технології хмарного сервісу, переглядати камеру можна практично з будь-якого пристрою.

 

Найпоширеніший спосіб перегляду, в режимі реального часу, за допомогою мобільних пристроїв (планшетні ПК, смартфони), встановивши безкоштовний додаток - iDMSS для iOS, і gDMSS для Android. У будь-якому місці світу, де є 3G або Wi-Fi Інтернет, ви зможете переглядати ваші відеокамери і реєстратори з усіма підключеними до них камерами. Програма має простий, зрозумілий інтерфейс і дозволяє підключати відео пристрої на їхню IP адресою, DDNS або за популярною останнім часом технології P2P, яку підтримують більшість моделей Dahua. У мобільному додатку DMSS є можливість робити знімки і записувати відео на смартфон, переглядати записані відео-архіви, управляти тривожними виходами і багато іншого.

Характеристики
Тип обладнання IP відеокамера
Роздільна здатність 3 Мп
Тип Бездротові
Інфрачервоне підсвічування до 10 м
Вид Корпусные
Розмір матриці 1/3"
Виробник і тип матриці Progressive CMOS
Интерфейсы Wi-Fi
Формат видео H.264
Нічна зйомка Є
Мікрофон Є
Можливість використання на вулиці Нема
Слот для карт памяти MicroSD
Робоча напруга 5 В
Діапазон робочих температур від -10 до +50
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Динамік зворотного зв'язку Нема
Кольорова зйомка Є
Робоча вологість до 85%
Робоча напруга 5 В
Баланс білого Автоматичний
Замір експозиції Автоматичний