Електромагнітний замок (накладний) Yli electronic YM-500N

2100 грн
2173 грн
Доступність: В наявності
Артикул: 2429
Дата доставки: 1-2 дня

YM-500N - електромагнітний замок від популярної китайської компанії Yli Electronic, яка орієнтована на випуск електромеханічних замків і аксесуарів до них. Дана продукція поширена і сертифікована в багатьох країнах, оскільки виконана з якісних міцних матеріалів, відрізняється якісною і точної складанням, що забезпечує тривалий термін дії.

Yli Electronic YM-500N допускається до експлуатації тільки всередині приміщення. Електрозамок, який працює на відкривання, монтується на важку вхідні двері з дерева, металу, пластику, металопластику, скла або з пожежобезпечних матеріалів. Потужність утримання досягає 500 кілограм.

Замок встановлюється накладними способом на дверну коробку, а відповідна планка - безпосередньо на двері. Електромагнітний замок може монтуватися на двері з лівим або з правим відкриттям. Для цього достатньо перевернути пристрій.

Закриття замку відбувається автоматично за принципом магнітного взаємодії при закритті дверей, при цьому відповідна планка притягається до замку. Для цього замок зроблений з анодованого алюмінію, а планка з цинку

При припиненні подачі напруги на замок відбувається відкриття дверей, що необхідно при виникненні пожежонебезпечної ситуації.

Yli Electronic YM-500N є одним з елементів системи охорони, управління яким здійснюється за домофона або іншого пристрою.

Характеристики
Тип обладнання Електромагнітний замок
Тип установки Накладний
Сила утримання 500 кг
Таймер затримки Немає
Світлодіодна індикація Немає
Зумер Немає
Без живлення відкритий (NO)
Живлення DC12V/DC24V
Споживання 480mA/240mA
Опції планки кріплення: AMP-500L, AMP-500ZL
Діапазон робочих температур від -10 до +50
Комплектація замок з кріпильної планкою, відповідна планка і кріпильний комплект
Матеріал корпуса Метал
Вага 4,5 кг