Hikvision DS-K1107EK EM зчитувач з кодовою клавіатурою

1120 грн
1159 грн
Виробник: Hikvision
Доступність: В наявності
Артикул: 2108

Основним елементом у контролюючої системи правління доступом до всіляких оберігаємою об'єктів є Hikvision DS-K1107EK, дія якого міститься в скануванні ID ідентифікаторів (карток типу Em-Marine) на віддаленості 3-5 сантиметрів і наборі коду на механічній клавіатурі. Це передбачає неможливість проникнення сторонніх осіб в приміщення через двері, на якій зчитувач поставлений.

Під'єднується до контролера різних виробників, що підтримує інтерфейси передачі даних Wiegand і RS-485. Індикація базується на звуковому сигналі і двокольоровому червоному і зеленому діоді світла. При успішному зчитуванні ідентифікатора, чується звуковий сигнал і включається світлодіод.

Пристрій володіє 32-бітовим процесором. Функція Watchdog забезпечить стійку працездатність без залучення обслуговуючого персоналу при можливих збоях системи.

Електроживлення: DC 12V. Корпус в чорно-сірому кольорі забезпечує запобігання погодного впливу у вигляді проникнення води із ступенем IP65, що дозволяє використовувати виріб зовні будівлі при розкиді температур від -20 ° C до + 70 ° C. Установка пристрою відбувається в місці доступу накладним методом.

EM кардрідер з кодовою клавіатурою. Процесор 32bit, тип карт EM, протокол підключення: RS-485, wiegand. DC 12В / 100мА, 115х44х22 мм

Характеристики
Тип обладнання Зчитувач
Тип підключення Провідний
Метод ідентифікації карта, брелок, пін-код
Формат карт/брелоків EM
Формат WG26
Клас захисту IP65
Матеріал корпуса Пластик
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине