Виклична панель EvoVizion DP-04 Black

1495 грн
1547 грн
Модель DP-04 має міцний металевий корпус, клас захисту IP66 - захист від вологи й пилу. Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду в 110 ° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 1000 ТВЛ на екран відеодомофона.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0491
Дата доставки: 1-2 дня

Панель EvoVizion DP-04 Black при спільному підключенні з відеодомофоном, дозволяє здійснювати голосовий зв'язок і вести відеоспостереження за усім, що знаходиться перед вхідними дверима.

Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду в 110 ° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 1000 ТВЛ на екран відеодомофона. Якщо перед вашими дверима недостатньо світло, то не варто переживати за якість переданої картинки, вбудоване інфрачервоне підсвічування допоможе камері задокументувати усе на відстані 3 метрів від дверного дзвінка.

В панель вбудовано реле, через яке відбувається відкриття електрозамку відвідувачеві при натисканні на кнопку домофона. Вбудований динамік і мікрофон дозволяє вести двосторонній зв'язок між відвідувачем за дверима й користувачем перед домофоном.

Якщо у вас є потреба в розміщенні панелі на вулиці, в не найкращих погодних умовах, то не варто переживати. Модель DP-04 має міцний металевий корпус, клас захисту IP66 - захист від вологи й пилу. У комплекті йдуть кріплення, які дозволяють встановити панель у будь-якому потрібному місці.

Чорний колір і класичний дизайн панелі, дозволяє її розмістити як всередині, так і зовні будь-якого типу приміщення (під'їзд, офіс, квартира, будинок, склад і т.д.).

EvoVizion DP-04 Black ідеально підключається до наступних відеодомофонів компанії EvoVizion - VP-432, VP-701, VP-711TS, VP-712TS. Підключивши додатково зовнішню камеру, ви зможете отримувати відео зображення на екран монітора не тільки з камери, але і з панелі виклику.

Характеристики
Тип обладнання Виклична панель
Тип інтерфейсу Аналог
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Накладний
Роздільна здатність 1000 ТВЛ
Кути огляду 110°
Тип Кольорові
Кількість абонентів 1
ІЧ-підсвічування 3 м
Двосторонній аудіозв'язок Так
Клас захисту IP66
Колір Чорний
Робоча температура от -40 °C до +60 °C
Розміри 140 х 45 х 40
Живлення 12 В
Комплектація Вызывная панель, уголок, козырек, инструкция, гарантийный талон, крепежный элемент
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине

Разом з цим також купують