EvoVizion DP-04 Black - Виклична відеопанель

0,0 грн
0,0 грн
Модель DP-04 має міцний металевий корпус, клас захисту IP65 - захист від вологи й пилу. Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду в 110 ° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 600 ТВЛ на екран відеодомофона.
Виробник: EvoVizion
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0491
Дата доставки: 1-2 дня

Панель EvoVizion DP-04 Black при спільному підключенні з відеодомофоном, дозволяє здійснювати голосовий зв'язок і вести відеоспостереження за усім, що знаходиться перед вхідними дверима.

Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду в 110 ° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 600 ТВЛ на екран відеодомофона. Якщо перед вашими дверима недостатньо світло, то не варто переживати за якість переданої картинки, вбудоване інфрачервоне підсвічування допоможе камері задокументувати усе на відстані 3 метрів від дверного дзвінка.

В панель вбудовано реле, через яке відбувається відкриття електрозамку відвідувачеві при натисканні на кнопку домофона. Вбудований динамік і мікрофон дозволяє вести двосторонній зв'язок між відвідувачем за дверима й користувачем перед домофоном.

Якщо у вас є потреба в розміщенні панелі на вулиці, в не найкращих погодних умовах, то не варто переживати. Модель DP-04 має міцний металевий корпус, клас захисту IP65 - захист від вологи й пилу. У комплекті йдуть кріплення, які дозволяють встановити панель у будь-якому потрібному місці.

Чорний колір і класичний дизайн панелі, дозволяє її розмістити як всередині, так і зовні будь-якого типу приміщення (під'їзд, офіс, квартира, будинок, склад і т.д.).

EvoVizion DP-04 Black ідеально підключається до наступних відеодомофонів компанії EvoVizion - VP-432, VP-701, VP-711TS, VP-712TS. Підключивши додатково зовнішню камеру, ви зможете отримувати відео зображення на екран монітора не тільки з камери, але і з панелі виклику.

Характеристики
Тип обладнання Виклична панель
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Накладний
Максимальна роздільна здатність 600 ТВЛ
Тип об'єктива Фіксований, кут огляду 53°
Тип технології Аналог
Кольоровість Кольоровий
Кількість абонентів 1
Дальність ІЧ підсвічування 3 м
Клас захисту IP65
Температурний режим від -40 до +60
Габаритні розміри 140 х 45 х 40 мм