EvoVizion DP-04 Cooper - Виклична відеопанель

0,0 грн
0,0 грн
Модель EvoVizion DP-04 Cooper обладнана камерою з максимальною роздільною здатністю 600 ТВЛ, яка буде передавати картинку на екран відеодомофона з будь-яким розміром.
Виробник: EvoVizion
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0494
Дата доставки: 1-2 дня

Якщо ви пригледіли або вже купили відеодомофон, то до нього потрібно обов'язково купити панель виклику, щоб через екран домофона подивитися хто до вас прийшов. Модель EvoVizion DP-04 Cooper обладнана камерою з максимальною роздільною здатністю 600 ТВЛ, яка буде передавати картинку на екран відеодомофона з будь-яким розміром.

Важливий фактор в панелі виклику - це хороша камера, так вбудована камера має оптимізовану передачу кольору й ік-підсвічування, що дозволяє виробляти зйомки в темряві на відстані до 3 метрів.

Фіксований тип об'єктива має кут огляду в 110 ° градусів, що дозволяє охопити максимально багато простору перед вашими дверима.

Ударостійкий металевий корпус має клас захисту IP65, що захищає від пилу та вологи. Крім захисту від атмосферних явищ, панель добре дає собі раду при температурному режимі від -40 до +60 градусів.

Невеликі габаритні розміри накладної панелі EvoVizion DP-04 - 140 х 45 х 40 мм і її дизайн, дозволяє розмістити панель в зручному для вас місці, а для монтажу передбачені додаткові кріплення.

EvoVizion DP-04 Cooper ідеально підключається до наступних відеодомофонів компанії EvoVizion - VP-432, VP-701, VP-711TS, VP-712TS. Підключивши додатково зовнішню камеру, ви зможете отримувати відео зображення на екран монітора не тільки з камери, але й з панелі виклику.

Якщо є питання щодо забезпечення безпеки в вашому домі, телефонуйте або пишіть нашим менеджерам, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Характеристики
Тип обладнання Виклична панель
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Накладний
Максимальна роздільна здатність 600 ТВЛ
Тип об'єктива Фіксований, кут огляду 53°
Тип технології Аналог
Кольоровість Кольоровий
Кількість абонентів 1
Дальність ІЧ підсвічування 3 м
Клас захисту IP65
Габаритні розміри 140 х 45 х 40 мм
Температурний режим від -40 до +60