EvoVizion IP-mini-04 - Камера відеоспостереження

1722,5 грн
1782,8 грн
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0387
Дата доставки: 1-2 дня

При покупці цієї камери Ви отримаєте знижку 15% на карту пам'яті

Wi-Fi EvoVizion IP-mini-04 - поворотна внутрішня ip камера відеоспостереження з новими можливостями дозволить відчувати себе і своє майно в безпеці. Wi-fi камера EvoVizion IP-mini-04 забезпечує постійний нагляд з максимальною роздільною здатністю 1280х720, з фіксованим кутом огляду 75 °, дальністю ІЧ підсвічування до 10-ти метрів. Можливість підключення до камери відразу 4-х пристроїв, підтримка телефонів і планшетів. Бездротова камера дає можливість записувати інформацію на карту пам'яті microSD, на телефон або в  хмарне сховище.

Підключення через телефон забезпечує вашу незриму присутність в приміщенні на будь-якій відстані. Камера має такі унікальні функції як підтримка двостороннього звуку, автоматична настройка зображення, наближення, віддалення при необхідності, підтримка на комп'ютерах і мобільних пристроях передачу даних без підключення до Інтернету. Автоматичний запис, а також сигнал на телефон і пошту при виявленні рухів або звуку значно заощадить ваш час, оскільки не буде необхідності переглядати порожню кімнату. До переваг камери відносимо роботизовану систему управління Speed ​​Dome, яка дає можливість повертати відеокамеру на 355° і нахиляти на 90°.

Характеристики
Тип обладнання IP відеокамера
Тип підключення Бездротовий
Форм-фактор Роботизована (Speed Dome)
Матеріал корпуса Пластик
Тип технології IP
Тип установки Внутрішня
Максимальна роздільна здатність 1 МП (1280х720)
Тип об'єктива Фіксований, кут огляду 75°
Фокусна відстань 3.6 мм
Діапазон панорамування 355 °
Діапазон нахилу 90 °
Розмір матриці 1/3"
Матриця CMOS Sensor
Нічна зйомка Є
Дальність ІЧ підсвічування 10 м
Чутливість 0,01 Люкс
Підтримка мобільних пристроїв Так
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 64 ГБ
Підтримка додатку iOS, Android
Основний потік 720P - 25 к/сек
Живлення DC5V/1A
Робоча температура від 0 до +50
Габаритні розміри 73 x 76 x 100 мм
Додатково Операционная система: Linux ОС; Сжатие видеоизображения: H.264; Автоматическая настройка изображения; Стандарты кодирования звука: G.711A; Аудио: Поддерживает двусторонний звук, встроенный микрофон и динамик; Сетевой стандарт беспроводной связи: IEEE 820.11 b/g/n; Поддержка безопасности: шифрование WEP, WPA, WPA2; Онлайн-посетитель : поддерживает до 4 человек одновременно; AP Hotspot: поддержка монитора на смартфонах или планшетных ПК по AP Hotspot режиме, без Интернета; Сигнал тревоги при обнаружении движения: сигнал на телефон, электронная почта; Поддерживает запись на карту microSD
Гарантія 12 місяців