EvoVizion VP-1007AHD Відеодомофон

9100 грн
8400 грн
8694 грн
Модель VP-1007AHD прекрасно підійде для установки в будинок, квартиру, або офіс, а з додатковими комплектуючими можна створити охоронну систему відеоспостереження, яка забезпечить безпеку вашого майна.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0488
Дата доставки: 1-2 дня

Доступні варіанти

Навіщо підходити до вхідних дверей, дивитися в маленький вічко й питати хто там? Коли можна в зручному для вас місці вашого будинку розмістити великий красивий відеодомофон EvoVizion VP-1007AHD. Кольоровий десятидюймовий екран дозволить розглянути будь-які дрібні деталі за вашими дверима у високій роздільній здатності 720P, 1024х600.

Якщо ви хочете отримувати ще більше інформації про те, що твориться за вашими дверима, домофон EvoVizion VP-1007AHD дозволить додатково підключити декілька камер відеоспостереження, інформація яких буде виводиться на екран монітора. При цьому дана модель дозволяє записувати відеозйомку тільки тоді, коли перед вашим порогом опинилася людина, завдяки спільній роботі датчиків руху, розміщених на камерах відеоспостереження.

Щоб відповісти на дзвінок відвідувача, тепер не потрібно брати трубку, підносити її до вуха і питати, хто там? Досить доторкнутися до сенсорної кнопки праворуч на екрані, і через гучний зв'язок поговорити з відвідувачем, паралельно на екрані розглянути, як виглядає гість. Пізніше ви зможете переглянути вашу відео бесіду, всі отримані дані відеодомофон записує на зовнішню карту пам'яті формату MicroSD.

Головне не тільки купити пристрій, але і вміти ним користуватися. Меню домофона EvoVizion VP-1007AHD підтримує російську мову, що дозволить без праці освоїти пристрій в короткий час.

Модель VP-1007AHD прекрасно підійде для установки в будинок, квартиру, або офіс, а з додатковими комплектуючими можна створити охоронну систему відеоспостереження, яка забезпечить безпеку вашого майна.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу AHD
Розмір 10"
Роздільна здатність 1024 x 600
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 викличні панелі і 2 відеокамери аналог / AHD, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофонів
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Управління Сенсорні кнопки
Виявлення руху Є
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Є
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 334 х 210 х 26,8
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова