EvoVizion VP-1007AHD - Відеодомофон

0,0 грн
0,0 грн
Модель VP-1007AHD прекрасно підійде для установки в будинок, квартиру, або офіс, а з додатковими комплектуючими можна створити охоронну систему відеоспостереження, яка забезпечить безпеку вашого майна.
Виробник: EvoVizion
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0488
Дата доставки: 1-2 дня

Навіщо підходити до вхідних дверей, дивитися в маленький вічко й питати хто там? Коли можна в зручному для вас місці вашого будинку розмістити великий красивий відеодомофон EvoVizion VP-1007AHD. Кольоровий десятидюймовий екран дозволить розглянути будь-які дрібні деталі за вашими дверима у високій роздільній здатності 720P, 1024х600.

Якщо ви хочете отримувати ще більше інформації про те, що твориться за вашими дверима, домофон EvoVizion VP-1007AHD дозволить додатково підключити декілька камер відеоспостереження, інформація яких буде виводиться на екран монітора. При цьому дана модель дозволяє записувати відеозйомку тільки тоді, коли перед вашим порогом опинилася людина, завдяки спільній роботі датчиків руху, розміщених на камерах відеоспостереження.

Щоб відповісти на дзвінок відвідувача, тепер не потрібно брати трубку, підносити її до вуха і питати, хто там? Досить доторкнутися до сенсорної кнопки праворуч на екрані, і через гучний зв'язок поговорити з відвідувачем, паралельно на екрані розглянути, як виглядає гість. Пізніше ви зможете переглянути вашу відео бесіду, всі отримані дані відеодомофон записує на зовнішню карту пам'яті формату MicroSD.

Головне не тільки купити пристрій, але і вміти ним користуватися. Меню домофона EvoVizion VP-1007AHD підтримує російську мову, що дозволить без праці освоїти пристрій в короткий час.

Модель VP-1007AHD прекрасно підійде для установки в будинок, квартиру, або офіс, а з додатковими комплектуючими можна створити охоронну систему відеоспостереження, яка забезпечить безпеку вашого майна.

Характеристики
Екран 10"
Роздільна здатність екрану 1024 x 600
Виробник матриці LG
Кольоровість Кольоровий
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофона
Тип установки Накладний
Пам'ять microSD до 32 Гб
Інтерком Є
Управління Сенсорні кнопки
Виявлення руху Так
Регулювання гучності Є
Цифрова фоторамка Так
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Живлення DC 12V
Габаритні розміри 334 х 210 х 26,8 мм
Ключові слова