Відеодомофон EvoVizion VP-1008AHD

6843 грн
6317 грн
6538 грн
Припустимо, у вас великий приватний будинок, кілька входів і багато кімнат, то EvoVizion VP-1008AHD може стати центром вашої системи безпеки.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0489
Дата доставки: 1-2 дня

Навіщо потрібен відеореєстратор? Щоб попереджати вас і надавати повну інформацію про відвідувачів, які дзвонять у ваші двері. Підключена вихідна панель або відеокамера, буде знімати, і виводити на екран домофона отримане зображення, а завдяки налагодженим детекторам руху, записуючі пристрої завжди будуть включатися у той момент, коли почне відбуватися рух.

Кожен пристрій має володіти приємним зовнішнім виглядом, щоб на нього було приємно дивитися. Тому дизайнери компанії EvoVizion розробили свою модель VP-1008AHD в ультратонкому міцному корпусі з чорною рамкою, навколо великого десятидюймового екрану, який здатний передавати зображення з камер у високій роздільній здатності 720P, 1024х600.

Завдяки сенсорним кнопкам і повністю російськомовному меню пристрою, домофоном може користуватися будь-який користувач - швидко й просто. При натисканні на кнопку можна відповідати на дзвінки відвідувачів, відкривати двері, переглядати відеозаписи, які зроблені в автоматичному режимі, користуватися інтеркомом для зв'язку з іншими домофонами, налаштовувати яскравість і контрастність екрану.

Припустимо, у вас великий приватний будинок, кілька входів і багато кімнат, то EvoVizion VP-1008AHD може стати центром вашої системи безпеки. Встановлюємо на кожен вхід вихідну панель, пару камер (щоб охопити більшу територію), відеодомофон в передпокої, на кухні, в гаражі. Де б ви не знаходилися, ви дізнаєтеся, що до вас хтось прийшов, тоді ви зможете відповісти відвідувачу в голосовому режимі, а також через екран розглянути гостя. Всі отримані дані зберігаються на картах Micro SD (до 32 Гб) і ви можете в будь-який момент подивитися, хто й коли до вас приходив.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу AHD
Розмір 10"
Роздільна здатність 1024 x 600
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 викличні панелі і 2 відеокамери аналог / AHD, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофонів
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Управління Сенсорні кнопки
Виявлення руху Є
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Є
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 334 х 210 х 26,8
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова