EvoVizion VP-706AHD Black - Відеодомофон

0,0 грн
0,0 грн
VP-706AHD володіє високими можливостями по перегляду отриманих фотографій й відео з камери відеоспостереження, завдяки кольоровому 7 "TFT LCD екрану з роздільною здатністю 720P, 1024х600 і матрицею LG.
Виробник: EvoVizion
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0492
Дата доставки: 1-2 дня

EvoVizion VP-706AHD Black - це відеодомофон в елегантному чорному корпусі, який буде гармонійно виглядати у будь-якому приміщенні. Домофон підключається до викличної панелі й відеокамери, що дозволить дізнатися, що відбувалося під час відсутності власника квартири.

Модель VP-706AHD зроблена з міцного пластику. На передній панелі присутні сенсорні кнопки на російській мові, так само й меню домофона русифіковане, що робить його простим у використанні. Домофон має наступні функції: розмова, інтерком, відеоспостереження, відкриття дверей, вхід в меню.

Дана модель VP-706AHD володіє високими можливостями по перегляду отриманих фотографій й відео з камери відеоспостереження, завдяки кольоровому 7 "TFT LCD екрану з роздільною здатністю 720P, 1024х600 і матрицею LG.

Даний домофон простий при монтажі, для його роботи необхідно 500 мА й 12В харчування. Якщо в майбутньому буде потрібно з'єднатися з іншими пристроями у вашій системі безпеки, то дана модель дозволяє підключити 2 камери, 2 викличні панелі й до 6 моніторів.

Додаткові функції EvoVizion VP-706AHD Black: Hands-free (гучний зв'язок замість слухавка), інтерком, кольорова фоторамка, підтримка карт пам'яті micro SD до 32 Гб, датчик руху. Якщо в камері відеоспостереження, є датчик руху, то він буде включати запис відео і посилати сигнал у відеодомофон при наближенні людини поруч з вашими дверима, тим самим повз ваше житло ніхто непоміченим не пройде.

Характеристики
Екран 7"
Роздільна здатність екрану 1024 x 600
Виробник матриці LG
Кольоровість Кольоровий
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофона
Тип установки Накладний
Пам'ять microSD до 32 Гб
Інтерком Є
Виявлення руху Так
Управління Сенсорні кнопки
Регулювання гучності Є
Цифрова фоторамка Так
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Живлення DC 12V
Габаритні розміри 226 x 151 x 23 мм
Ключові слова