EvoVizion VP-706AHD White - Відеодомофон

0,0 грн
0,0 грн
EvoVizion VP-706AHD - це відеодомофон з широким функціоналом, який може стати серцем вашої системи відеоспостереження, до якої будуть стікатися дані з різних записуючих пристроїв.
Виробник: EvoVizion
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0482
Дата доставки: 1-2 дня

Прихильники безпеки оцінять нову модель відеодомофону EvoVizion VP-706AHD White. Пристрій відмінно себе зарекомендував у будинках, квартирах, офісах, службових приміщеннях. Встановлений в приміщенні домофон дозволить відкрити замок вхідних дверей за допомогою сенсорних кнопок, відстежити хто підходить до вашої двері через екран монітора або переглянути відеозапис людей, що проходили поруч з камерами відеоспостереження.

Домофон EvoVizion VP-706AHD White має елегантний білий корпус, зроблений з твердого пластика, з зручними сенсорними кнопками на передній панелі. Меню налаштувань підтримує російську мову, і самі сенсорні кнопки мають російську розкладку.

Переглянути отримані відеозаписи ви зможете з високо деталізованого 7 "TFT LCD кольорового монітора з роздільною здатністю 720P, 1024х600. Домофон вміє записувати відео й фото з камер спостережень, а отримані дані можна зберігати на вбудованих SD картах до 32 гігабайт. Правильно налаштована система відеоспостереження з використанням датчиків руху на камерах, дозволяє виконувати тільки корисну дію, а саме, записувати відео, коли відбувається рух перед камерою.

Дана модель проста при монтажі, споживає 500 мА і вимагає 12В. До відеодомофону додатково можна підключити декілька панелей виклику й камер відеоспостереження, до 6 моніторів. Так само в ній є функція Hands-free (гучний зв'язок замість слухавки), інтерком, датчик руху, кольорова фоторамка.

EvoVizion VP-706AHD - це відеодомофон з широким функціоналом, який може стати серцем вашої системи відеоспостереження, до якої будуть стікатися дані з різних записуючих пристроїв.

Характеристики
Екран 7"
Роздільна здатність екрану 1024 x 600
Виробник матриці LG
Кольоровість Кольоровий
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофона
Тип установки Накладний
Пам'ять microSD до 32 Гб
Інтерком Є
Виявлення руху Так
Управління Сенсорні кнопки
Регулювання гучності Є
Цифрова фоторамка Так
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Живлення DC 12V
Габаритні розміри 226 x 151 x 23 мм
Ключові слова