Відеодомофон EvoVizion VP-708AHD

4341 грн
4493 грн
Компанія EvoVizion пропонує свою продукцію під будь-які охоронні завдання, так встановивши камеру поруч із вхідними дверима, накладну панель замість дзвінка й відео домофон VP-708AHD у себе в передпокої, ви зможете записувати відео й робити фотознімки в автоматичному режимі через систему розпізнання датчиків руху всіх, хто проходив поруч з вашим житлом.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0484
Дата доставки: 1-2 дня

У наш небезпечний час краще зайвий раз перестрахуватися, тому краще почати з захисту свого житла, а правильна система безпеки, дозволить зафіксувати усіх відвідувачів вашого житла. Компанія EvoVizion пропонує свою продукцію під будь-які охоронні завдання, так встановивши камеру поруч із вхідними дверима, накладну панель замість дзвінка й відео домофон VP-708AHD у себе в передпокої, ви зможете записувати відео й робити фотознімки в автоматичному режимі через систему розпізнання датчиків руху всіх, хто проходив поруч з вашим житлом.

Уявіть собі, до ваших дверей підходить незнайома людина, тут же камера відеоспостереження починає зйомку всього, що знаходиться перед вашими вхідними дверима, й передачу отриманої картинки на кольоровий 7 "TFT LCD екран монітора з високою роздільною здатністю 720P, 1024х600. Відео з вхідних дверей і камери відеоспостереження залишать мало сліпих плям, де могли б ховатися зловмисники, щоб проникнути до вас в будинок.

Всі записи будуть збережуться на вбудовану MicroSD карту пам'яті (до 32 Гб), куди помістяться тисячі фотокадрів і кілька годин безперервного відео у високій роздільній здатності. Розумна система датчиків руху не буде, просто так, записувати порожній коридор, запис почнеться тоді, коли перед камерою хтось буде, тому на одну картку пам'яті поміститься багато відео.

Цифрова фоторамка дозволяє переглядати фотографії з карти пам'яті. Згадайте фільм Гаррі Поттер, де були постійно змінювані картинки, так й у вас на стіні буде висіти не просто красивий, в модному дизайні домофон, а пристрій, який буде періодично показувати різні фотографії з карти пам'яті.

Завдяки повністю русифікованому інтерфейсу й зручними сенсорними кнопками з боків екрану, будь-який користувач даної моделі відеодомофона, зможе його налаштувати (зробити картинку яскравішою, змінити рівень контрастності й т.д.). Через сенсорні кнопки можна відповідати на виклик відвідувача, переглядати раніше записані відео, відкривати двері і т.д. У даній моделі не потрібно кожен раз брати трубку, щоб відповісти відвідувачу, потрібно просто підійти до домофону, подивитися на екран, натиснути на кнопку зв'язку і через гучний зв'язок почати розмову.

Якщо у вас великий комплекс, і необхідно його максимально забезпечити відеоспостереженням, то відеодомофон EvoVizion VP-708AHD дозволяє з'єднати воєдино дві відеокамери, дві накладні панелі (наприклад, одна розташована перед вхідними дверима на першому поверсі, а друга на вашому поверсі), до 4 інших домофонів (через інтерком можна перемовлятися між ними).

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу AHD
Розмір 7"
Роздільна здатність 1024 x 600
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 викличні панелі і 2 відеокамери аналог / AHD, а також паралельно підключити ще 6 відеодомофонів
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Управління Сенсорні кнопки
Виявлення руху Є
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Є
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 500 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 245 x 165 x 23
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова