Yli Electronic DLK-401 Гнучкий перехід

360 грн
373 грн
Артикул: 2399
Дата доставки: 1-2 дня

Китайська компанія Yli Electronic спеціалізується на виготовленні електрозамків і аксесуарів до них. Якість виробів забезпечує висококласні матеріали, з яких вони створені, і відмінна точна обробка на сучасних верстатах з числовим програмним забезпеченням. Це дозволяє фірмі легко сертифікувати свою продукцію відповідно до світових стандартів.

Щоб вирішити проблему запобігання пошкодження або деформації прокладеного кабелю на рухомій частині дверей, вікна, хвіртки, воріт і іншого, розроблений спеціальний гнучкий перехід DLK-401. Для виготовлення переходу використаний якісний сплав металів.

Наведений перехід виконаний у вигляді гофрованого шланга, по кінцях якого приєднані квадратні накладні деталі під гвинтову установку розміром 40x40 мм. Ці кріплення монтуються 4 шурупами з однієї сторона на рухому частину, а друга - на нерухому раму або стіну. Загальна довжина виробу становить 48 см, а внутрішній діаметр шланга - 6 мм.

Слід зазначити, що при установці треба враховувати безперешкодне відкриття дверей. Наведений гнучкий перехід значно полегшує процес безпечного монтажу електрозамку або іншого пристрою на двері.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине