Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
1855,0 грн
2660,0 грн
1855 2660
Тип обладнання
Кількість номерів для голосового оповіщення
Кількість номерів для SMS оповіщення
Кількість бездротових зон
Кількість дротяних зон
Максимальна кількість підключених бездротових датчиків, брелків, клавіатур і т.д.
Ємність вбудованого акумулятора

GSM сигналізація


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Кількість номерів для голосового оповіщення
  • 6 номерів
  • Ємність вбудованого акумулятора
  • 1,0 А*год

Бездротові GSM-сигналізації - це зручна автономна система захисту вашого майна, доступна переважній більшості власників нерухомості. Звичайно, про вашу безпеку може подбати охоронна компанія, але за договором з нею ви змушені будете щомісяця оплачувати фіксовану суму незалежно від кількості спрацьовувань і існуючих тривог. На відміну від централізованої пультової охорони GSM-сигналізація вимагає одноразових вкладень в устаткування, а працює потім абсолютно безкоштовно.

Принцип роботи такої сигналізації полягає в бездротової GSM-зв'язку між блоком управління і телефоном власника, який вписується в алгоритм роботи системи для відправки повідомлень про тривоги. Сучасний комплект сигналізації для будинку або дачі може працювати з безліччю різних пристроїв:

• датчики (руху, задимлення, затоплення, відкриття вікон і дверей);

• пристрої світлошумових ефектів;

• елементи «розумного будинку»;

Остаточна ціна GSM-сигналізації в гараж, будинок або офіс залежить від кількості компонентів і її функціональних можливостей. При необхідності ви зможете заощадити на монтажі - встановити і налаштувати сигналізацію зможе навіть людина без спеціальних знань, оскільки до неї додається зрозуміла детальна інструкція.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете купити GSM-сигналізацію в квартиру, на дачу, в гараж, офіс або складське приміщення. Наші фахівці допоможуть вам в підборі оптимальної конфігурації для об'єктів будь-якої складності і в оформленні замовлення на сайті з доставкою в будь-яку точку України.