Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
1243,0 грн
20160,0 грн
1243 20160
Тип обладнання
Температурний режим
Кількість відео каналів
Кількість аудіо каналів
Максимальний загальний обсяг HDD
Кількість HDD
Інтерфейс RS485

HD Відеореєстратори


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

Відеореєстратор - це незамінний в комплекті відеоспостереження елемент, який істотно розширює можливості всієї системи. Крім трансляції на екран поточної ситуації на об'єкті, хороший відеореєстратор зберігає все відзняте на жорсткий диск для того, щоб власники могли в будь-який момент переглянути записи.

За характеристиками відеореєстратори можна поділити на найрізноманітніші групи в залежності від підтримуваних технологій, набору функцій, кількості підключених камер або об'єму жорсткого диска. У більшості сучасних систем використовуються гібридні відеореєстратори, що підтримують роботу з різними типами камер - таке рішення зменшує витрати на модернізацію або розширення систем відеоспостереження.
Всі види відеореєстраторів, представлені в інтернет-магазині EvoTrade, підтримують роботу з програмним забезпеченням для зручного перегляду зйомки і роботи з записами на комп'ютері або ноутбуці. Крім того, деякі моделі дозволяють власнику підключитися віддалено до системи і переглянути записи з камер з іншого міста або навіть країни. Функція віддаленого доступу зручна також в поїздках і відрядженнях, оскільки працює в тому числі і на мобільних пристроях (планшетах і смартфонах).

Інтернет-магазин EvoTrade пропонує широкий асортимент відеореєстраторів для систем безпеки. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну модель і оформити замовлення з доставкою в будь-яке місто України.