Показати фільтр

Сортувати за:

Камери


Сортувати по
Показати по на сторінці

EvoVizion AHD-527-100 - Камера відеоспостереження

$29.00 $19.50
Знижка
33%

EvoVizion AHD-527-100 v 2.0 - Камера відеоспостереження

$44.00 $34.50
Знижка
22%

EvoVizion AHD-528-100 - Камера відеоспостереження

$35.00 $23.00
Знижка
35%

Камери відеоспостереження - це ключовий елемент систем візуального контролю об'єктів, від параметрів якого залежить якість зображення як під час трансляції, так і при перегляді записаної інформації. Правильно вибраний пристрій відповідає режиму освітленості території що переглядається, температурним і кліматичним особливостей, а також ряду інших параметрів, які гарантують його безперебійну роботу.

На ринку використовуються різні класифікації залежно від різних параметрів. Так, вуличні камери відеоспостереження відрізняються підвищеним захистом корпусу, який не пропускає вологу і пил. У переважній більшості такі пристрої випускаються в циліндричному корпусі з козирком, що захищає об'єктив від яскравого сонячного світла і опадів. Камери зовнішнього відеоспостереження найчастіше мають дротове підключення до реєстратора, що забезпечує стабільний зв'язок з ним незалежно від погоди.

Внутрішні камери, застосовувані в закритих приміщеннях, можуть мати менший ступінь захисту корпусу, якщо встановлюються в приміщеннях з помірною вологістю і відсутністю сильного запилення (складські, житлові, комерційні площі). Для внутрішнього огляду частіше інших застосовуються купольні камери - вони менш помітні в інтер'єрі, а для повороту об'єктива не вимагають зміни положення корпуса, на відміну від циліндричних камер зовнішнього спостереження.

Роботизовані відеокамери - це новітні пристрої, доповнені двигунами для переміщення об'єктива. Такі моделі управляються пультом або програмним забезпеченням реєстратора і дозволяють в потрібний момент змінити кут огляду, збільшити або зменшити картинку, не встаючи з-за столу. Висока ціна є, мабуть, єдиним недоліком роботизованих відеокамер, який компенсується дуже широким функціоналом.

Камери відеоспостереження, представлені в інтернет-магазині EvoTrade, відрізняються невисокою вартістю в порівнянні з IP камерами, що дозволяє істотно заощадити на організації системи безпеки. Звертайтеся до наших фахівців з будь-яких питань, пов'язаних з циліндричними і купольними камерами відеоспостереження, щоб підібрати оптимальну конфігурацію для свого об'єкта.