Кнопка выходу ATIS Exit-6D

87 грн
90 грн
Доступність: В наявності
Артикул: 2343
Дата доставки: 1-2 дня

Для побудови надійної системи контролю доступу на об'єкт торгова марка ATIS пропонує продукцію високої якості і надійності. При виробництві елементів охоронних систем використовуються новітні технології і натуральна сировина. Всупереч помірними цінами весь спектр товарів зберігає стійке високу якість при експлуатації. Придбання продукції даного виробника підвищить безпеку будь-якої установи або об'єкта при правильному її монтажі і налаштуванні.

Exit-6D - кнопка контактного типу, що забезпечує відкриття дверей на різних територіях, що охороняються в точці проходу максимальної кількості людей. Це можуть бути офісні та бізнес-центри, житлові комплекси, підприємства та інше. Наявність натискань на кнопку ATIS Exit-6D передбачає безвідмовне спрацьовування відкриття дверей протягом тривалого часу. До лінійних виходів NO / NC / COM приєднуються аудіо або відеодомофон, контролер, засувка або електрозамок.

Електроживлення DC 12V, ток комутації 10A. Монтаж ATIS Exit-6D відбувається накладним способом. Невеликий корпус квадратної форми виконаний з міцного пластику в білому кольорі. Пристрій допускається до експлуатації всередині приміщення. Розміри: 85х85х25 мм.

Характеристики
Тип обладнання Кнопки виходу
Тип установки Накладний
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова