Контролер ATIS PR-100i

450 грн
465 грн
Доступність: В наявності
Артикул: 2414

Модель контролюючого пристрою PR-100i відомого виробника Atis є найважливішим елементом в системі контролю управління доступом автономного довготривалого функціонування в імпульсному або тригерній режимах, принцип дії якого полягає в контрольній перевірці для проходження в одному місці, і виконаний в пластиковому корпусі.

Вбудований RFID зчитувач, що функціонує по протоколу Wiegand 26, сканує карти, брелоки та інші відповідні EM Marine стандарту ідентифікатори. Є клеми для включення електроживлення, вихідний кнопки і для відкривання замка електромагнітного або електромеханічного дії із застосуванням реле NC, NO, COM. При цьому проміжок часу, на який відкривається замок, може налаштовуватися в межах 1, 5 або 15 секунд.

Програмування параметрів пристрою відбувається за допомогою перемичок, встановлених у відповідне положення. На платі присутній зумер і світлодіод на два кольори, які сигналізують про функціонування модуля.

Електроживлення: 12 В, споживаний струм при найбільшому навантаженню - 80 мА і комутований струм до 3 A. Габаритні розміри: 85x85x15 мм. Встановлюється в зручному місці накладним методом. Корпус із захистом від атмосферного впливу IP54.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине