Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
1245,0 грн
1828,0 грн
1245 1828
Тип обладнання
Матеріал корпуса
Тип технології
Максимальна роздільна здатність
Фокусна відстань
Розмір матриці
Тип підключення
Дальність ІЧ підсвічування
Максимальний об'єм карти пам'яті

IP mini камери (Wi-Fi)


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Тип технології
  • IP
  • Розмір матриці
  • 1/3"

EvoVizion IP-mini-06 - Камера відеоспостереження

EvoVizion IP-mini-06 - внутрішня IP камера відеоспостереження з пластиковим корпусом.
1590,0 грн

EvoVizion IP-mini-07 - Камера відеоспостереження

Пристрій виконаний в корпусі з пластику. Дана камера веде запис на карту пам'яті. При виявленні руху на смартфон і електронну пошту надсилається відповідне сповіщення.
1510,5 грн

IP камера відеоспостереження міні-версії є відмінним функціональним пристроєм для моніторингу невеликих приміщень. Головною перевагою цього приладу, є бездротове підключення до мережі, що істотно оптимізує передачу даних.

Wi-Fi камера такого типу здатна виконувати різноманітні функції:

Здатність керувати об'єктивом і записом на відстані;
Передача зображення на планшет або телефон власника в режимі Online;
Зберігати отримані дані на карту пам'яті.

IP камера з бездротовим підключенням використовується переважно для внутрішнього відеоспостереження, але в асортимент входять і вуличні моделі. Однак, площа огляду у них невелика.

Класифікація IP камер проводиться за наступними критеріями:

Можливість регулювати площу огляду. Є як фіксовані відеокамери, що переглядають лише налаштований простір, так і регульовані моделі, де власник може керувати кутом огляду через телефон;
Двосторонній звук. Внутрішня бездротова камера оснащена не тільки мікрофоном, а й динаміком.
Інфрачервоне підсвічування. IP камери можуть працювати вночі, мають різні рівні випромінювань, що створює різницю в чутливості;
Захист від підключення сторонніх пристроїв. До Wi-Fi камер може підключатися до 10 пристроїв, що спричиняє необхідність в захисті від чужого підключення.

У пропонованому асортименті даних пристроїв є моделі, що не тільки реагують на рух. Коли камера засікла рух - надсилається сигнал на телефон власника або на електронну пошту.

В IP-камерах для внутрішнього відеоспостереження фокусна відстань 3,6 мм, висока чутливість і швидкість передачі даних. Такий бездротовий пристрій для контролю житла - забезпечить вам спокій і впевненість у збереженні вашого майна. Камери такого зразка завжди з картою пам'яті, що дає можливість зберегти потрібні фрагменти зйомки.

Інтернет-магазин EvoTrade надає покупцеві великий вибір IP камер бездротового відеоспостереження для будинку і вулиці. Ціна і допомога фахівців сайту зроблять процес покупки приємним і швидким.