RFID зчитувач Dahua DH-ASR1101M

1509 грн
1562 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 2109

DH-ASR1101M від фірми Dahua виступає в ролі пристрою, що зчитує інформацію пристрою з карток доступу стандарту Mifare. Період розпізнавання ідентифікатора тривалість менше 0.1 секунди. Індикація приладу має повідомлення про скануванні карт звукове та візуальне червоного або зеленого кольору. Металеві кнопки клавіатури, що володіє маркуванням цифровий від 0 до 9 і символьної * і #, підсвічуються синім кольором. Доступ на об'єкт охорони можливий завдяки скануванню безконтактної карти і внесення PIN-коду.

Зв'язок з контролюючим пристроєм здійснюється через роз'єм RS-485. При несанкціонованому проникненні в корпус приладу або відділення його від монтажної поверхні відбувається спрацьовування тамперної захисту. Наявність функції WatchDog дозволяє віддалено здійснювати перезапуск системи в разі її зависання. Електроживлення зчитувача напругою 10-15 В при споживанні струму до 100 мА.

Металевий корпус зчитувача з глянсовою лицьовою накладкою чорного кольору виконаний відповідно до передових модними тенденціями, що дозволить використовувати зчитувач в будь-якому інтер'єрі або екстер'єрі. Рівень запобігання корпусу від вологості і запиленості IP55 і від механічного впливу IK08 дасть можливість встановлювати прилад всередині або поза будівлею в точках інтенсивної експлуатації.


Антивандальний RFID зчитувач з клавіатурою. Процесор 8bit, підтримка карт Mifare (13.56Mhz), протокол підключення: RS-485. Функції: тривога. Вбудована клавіатура з підсвічуванням. DC 9-15В / 100мА, 110х85х26мм, 500г

Характеристики
Тип обладнання Зчитувач
Тип підключення Провідний
Метод ідентифікації карта, брелок, пін-код
Формат карт/брелоків Mifare
Клас захисту IP55
Матеріал корпуса Метал
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине