ATIS DJ-02K Ригельний замок врезной

900 грн
932 грн
Виробник: Atis
Доступність: В наявності
Артикул: 2293

Електромеханічний замок DJ-02K виробника ATIS використовується при створенні автономного контролю доступу до різних дверей з металу або дерева, зазвичай: в житлових будинках, квартирах, готелях, офісах і інших місцях відвідування. Особливість пристрою - це наявність електродвигуна з редуктором для замикаючого механізму. Простий монтаж моделі проводиться накладним методом зліва чи справа, що не передбачає будь-якої підгонки.

Щоб керувати замком віддалено, потрібно додатково придбати блок управління замком (буз). При натисканні відповідної кнопки на домофон, на мотор ATIS DJ-02K подається напруга 12V / 1A і відкривається запірний механізм. Відкрити ATIS DJ-02K можливо зсередини наявної рукояткою відкриття або зовні механічним ключем. Так як ATIS DJ-02K не обладнаний пружинним штовхачем, то необхідно використовувати ручку. Після звільнення від засувки потрібно потягнути за ручку або штовхнути двері для відкриття.

Замок ATIS DJ-02K виготовлений в корпусі з нержавіючої сталі, що дозволяє встановлювати виріб зовні або всередині будівлі. Електроживлення DC 12V при струмі споживання 1 А. До замку додається 3 перфорованих ключа, серцевина з кільцем для монтажу і відповідна планка.

Характеристики
Тип обладнання Электроригельний замок
Матеріал корпуса Метал
Таймер затримки Є
Живлення 12 В
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине