Зчитувач з кодовою клавіатурою EvoVizion AC401EM

1650 грн
1708 грн
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 2668
Дата доставки: 1-2 дня

Зчитувач EvoVizion AC401EM необхідний для забезпечення контролю за входом і виходом, щоб стороння людина без потрібного рівня доступу не пройшла через двері. Виробник EvoVizion попрацював не тільки над функціональністю пристрою, але і над його зовнішнім виглядом.

Ідентифікація користувача здійснюється одним з трьох способів - безконтактні картки, введення ПІН коду, ПІН код + картка.

Можна запрограмувати до 2000 карт доступу до зчитувача. У зчитувача клавіатура обладнана підсвіткою, на клавіші не складно попасти в темний час доби.

Пристрій зчитує картки з інтервалом в секунду, перед дверима не стовпів натовп співробітників. Все працює чітко, як годинник. Ідентифікація супроводжується світловою і звуковою індикацією завдяки наявності двоколірного світлодіода і динаміка в зчитувачі.

До контролера зчитувач під'єднується через інтерфейс Wiegand 26. Електроживлення від зовнішнього джерела DC 12-24V. Виготовлен пристрій в герметичному антивандальному корпусі з використанням сплаву цинку і класом захисту IP65. Габаритні розміри: 110 х 75 х 25 мм. Вага: 640 гр.

Зчитувач з кодовою клавіатурою EvoVizion AC401EM функціональний, надійний, красивий і доступний за ціною.

Характеристики
Тип обладнання Зчитувач
Тип підключення Провідний
Метод ідентифікації карта, брелок, пін-код
Формат карт/брелоків EM/RFID
Формат WG26
Клас захисту IP66
Матеріал корпуса Метал
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова