Виклична панель NeoLight SOLO FHD Graphite

1750 грн
1811 грн
Виробник: NeoLight
Доступність: В наявності
Артикул: 2030
Дата доставки: 1-2 дня

Solo FHD — це те, що ринок чекав уже дуже давно. Її роздільна здатність 2 МП узята з IP-систем, висока чутливість — з професійних систем відеоспостереження, а ціна залишається порівнянною з аналоговими панелями. Так чим саме відрізняється панель Solo FHD від аналогічних на ринку? Ось основні характеристики, комбінація яких дає саме те зображення, яке вражає з перших секунд і яке є тільки в панелях NeoLight:

  • Мультиформатна професійна камера з роздільною здатністю 1920х1080 — тепер можна сміливо сказати, що роздільна здатність IP-домофонії тепер стала доступною й в аналогових системах, але, як порівняти з IP, в аналогових Full HD системах ви матимете набагато кращу чутливість уночі, легке під'єднання й настроювання, передавання зображення без затримок і невисоку вартість.
  • Режим True Day/Night — реальне кольоропередавання вдень і ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки справжньому ІЧ-фільтру, який можна прибрати, вбудованому в камеру (ICR).
  • Режим DNR — цифрове заглушення шумів, яке максимально мінімізує можливість появи шумів у темну пору доби на зображенні, що підвищує інформативність і заощаджує місце на microSD-карті під час роботи з вбудованим у монітор детектором руху.
  • Smart IR — тепер будь-яка людина, що підходить близько до панелі в темну пору доби за увімкненої ІЧ підсвітки буде вами впізнана, тому що технологія Smart IR автоматично зменшує інтенсивність ІЧ-підсвітки в панелі в разі близького розташування об'єкта й у такий спосіб усуває засвічення з обличчя вашого гостя.
  • Потужна ІЧ-підсвітка — нові ІЧ-світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном дають змогу панелі Solo FHD бачити в темряві до 5 м.

Водночас відеопанель Solo FHD зовні дуже схожа на незмінного лідера серед панелей — відеопанель Solo і також має:

  • надширокий кут огляду 110 градусів;
  • ненав'язлива підсвітка кнопки виклику в режимі очікування, яка допомагає швидко зорієнтуватися в темряві та не шукати панель на дотик;
  • автоматичне встановлення підсилення мікрофона та гучномовця;
  • керування електромеханічним замком;
  • ІЧ-підсвітка.

Також панель Solo FHD може працювати та зі стандартними аналоговими домофонами, але для цього її треба перемкнути у формат CVBS.

Відеопанель Solo FHD можна встановлювати з усіма домофонами NeoLight, проте дістати максимальний ефект від роздільної здатності 1080p можна, якщо панель буде під'єднана до HD-домофонів з підтримкою записування Full HD (Kappa+ HD, Omega+ HD, Alpha HD, Gamma HD або Mezzo HD).

Характеристики
Тип обладнання Виклична панель
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Накладний
Роздільна здатність 2.0 Мп
Кути огляду 110°
Тип Кольорові
Кількість абонентів 1
ІЧ-підсвічування 5 м
Двосторонній аудіозв'язок Так
Робоча температура от -35 °C до +55 °C
Живлення 12 В
Розміри 133 х 48 х 16.5
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине