Відеодомофон Tantos Amelie (White)

2708 грн
2803 грн
Виробник: Tantos
Артикул: 0206
Дата доставки: 1-2 дня

Домофон TANTOS Amelie встановлюється на вході в будинки, квартири та офісні приміщення. Пристрій допомагає контролювати доступ в будівлю або приміщення.

Призначено як для приватного так і для комерційного використання. Функціонал домофона досить великий. До моделі підключається декілька пристроїв: 2 викличні панелі, а також 2 відеокамери аналогового типу. Паралельно можна встановлювати ще три відеодомофона. Кольоровий екран з діагоналлю 7"- також є елементом оснащення моделі. Крім того, відеодомофон комплектується інтеркомом.

Обладнання функціонує не тільки в індивідуальному режимі. Є можливість багатоквартирної роботи. Для зручності можна скористатися функцією загального виклику. Переговори здійснюються за допомогою гучного зв'язку.

Характеристики
Тип інтерфейсу Аналог
Тип Кольоровий
Тип установки Накладний
Сенсорний Ні
Підтримка зовнішньої пам'яті нет
Інтерком Є
Розмір 7"
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 3 відеодомофона
Гучний зв'язок Є
Стандарти запису відео PAL/NTSC
Зв'язок домофон-панель 4-х провідна
Діапазон робочих температур від 0 до +50
Розміри 210 x 116 x 25 мм
Комплектація Домофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект сполучних проводів і інструкція по експлуатації російською мовою
Ключові слова