Tantos Amelie (White) - Відеодомофон

$99,00
$102,46
Виробник: Tantos
Артикул: 0206
Дата доставки: 1-2 дня

Домофон TANTOS Amelie встановлюється на вході в будинки, квартири та офісні приміщення. Пристрій допомагає контролювати доступ в будівлю або приміщення.

Призначено як для приватного так і для комерційного використання. Функціонал домофона досить великий. До моделі підключається декілька пристроїв: 2 викличні панелі, а також 2 відеокамери аналогового типу. Паралельно можна встановлювати ще три відеодомофона. Кольоровий екран з діагоналлю 7"- також є елементом оснащення моделі. Крім того, відеодомофон комплектується інтеркомом.

Обладнання функціонує не тільки в індивідуальному режимі. Є можливість багатоквартирної роботи. Для зручності можна скористатися функцією загального виклику. Переговори здійснюються за допомогою гучного зв'язку.

Характеристики
Тип установки Накладний
Кольоровість Кольоровий
Екран 7"
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 3 відеодомофона
Розмова з відвідувачем Гучний зв'язок
Пам'ять Немає
Додаткова трубка Немає
Управління Сенсорні кнопки
Кнопка відкриття замку Є
Регулювання гучності Є
Регулювання яскравості Є
Стандарти запису відео PAL/NTSC
Зв'язок домофон-панель 4-х провідна
Температурний режим від 0 до +50
Габаритні розміри 210 x 116 x 25 мм
Комплектація Домофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект сполучних проводів і інструкція по експлуатації російською мовою
Ключові слова