Вибачте, продукт не доступний для замовлення

Провідна вулична монофокальна AHD камера Tecsar AHDW-25F1M

1176 грн
1218 грн
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0427
Дата доставки: 1-2 дня

Принцип роботи

Кольорова AHD камера призначена для вуличного відеоспостереження, добре переносить екстремально низькі і високі температури і захищена від попадання пилу і вологи всередину корпусу.

Технологія AHD дозволяє отримати якісне кольорове зображення високої чіткості. Дана модель може працювати з будь-якими аналоговими відеореєстраторами з можливістю перемикання режимів AHD / аналог.
Матриця Sony IMX225

    Розмір 1/3 "забезпечує велику площу світлочутливих діодів і мінімум шуму; Роздільна здатність 1.3 Мп (1280х960) дозволяє отримувати інформативне і деталізоване зображення високої якості; Прогресивна розгортка дає можливість отримання чітких кадрів для рухомих об'єктів; Можливість запису відео з високою кадровою частотою.

Процесор HTC960E і функціональність

    Автоматична експозиція AE дозволяє виставити необхідну швидкість затвора і отримувати найкраще зображення в умовах яскравого світла або при низькому освітленні; Функція автоматичної корекції балансу білого AWB допомагає відрегулювати передачу кольору знімка відповідно до реального відтінком об'єкта в природних умовах; Функція "День / Ніч" при недостатньому рівні освітленості автоматично переводить камеру в чорно-білий режим для отримання якісного зображення; Система автофокусу (AF) дозволяє автоматично сфокусуватися на окремих об'єктах, навіть якщо вони знаходяться в русі; Автоматична гамма-корекція допомагає отримати якісну картинку при різному рівні освітленості окремих об'єктів; Функція шумозаглушення 2DNR успішно усуває шуми, що виникають при недостатньому рівні освітлення; Розширений динамічний діапазон DWDR дозволяє передати колірну градацію в максимально природному вигляді усуваючи засвітки і затемнення;

Нічне підсвічування

Для гарної нічної зйомки пристрій обладнаний світлодіодами для повноцінного ІЧ-підсвічування на відстані 100 метрів. Така камера знімає якісне зображення без необхідності установки додаткових прожекторів. Також при падінні рівня освітленості нижче заданого, пристрій автоматично переходить в чорно-білий режим і дозволяє отримати детальне монохромне зображення.


Робота по коаксіальному кабелю

Безперервна передача відеосигналу по коаксіальному кабелю дає високу стійкість до перешкод і практично нульову затримку при перегляді зображення. Крім того, таку камеру можна встановлювати на вже існуючі кабельні траси, що дозволить модернізувати систему відеоспостереження без додаткових витрат.

Характеристики
Тип інтерфейсу Аналог+AHD+HD-TVI+HD-CVI
Тип обладнання Відеокамера
Вид Циліндричні
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Зовнішня
Можливість використання на вулиці Є
Роздільна здатність 1.3 Мп
Максимальна роздільна здатність 1.3 МП (1280х960)
Об'єктив в комплекті Монофокальний
Виробник і тип матриці SONY IMX225
Фокусна відстань 6 мм
Розмір матриці 1/3"
Тип Провідні
Інфрачервоне підсвічування до 100 м
Діапазон робочих температур от -20 °C до +60 °C
Розміри 162 х 88 х 86 мм
Додаткові характеристики DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF
Динамік зворотного зв'язку Нема
Кольорова зйомка Є
Робоча вологість до 85%
Робоча напруга 12 В
Баланс білого Автоматичний
Замір експозиції Автоматичний