Вибачте, продукт не доступний для замовлення

Провідна внутрішня варіфокальна IP-камера Tecsar IPD-M20-V20-PoE

2173 грн
2249 грн
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 0443
Дата доставки: 1-2 дня

Призначення


Купольна цифрова IP-камера Tecsar IPD-M20-V20-poe призначена для використання в системах відеоспостереження широкого профілю. Можливість ефективно контролювати навколишню територію забезпечується об'єктивом зі змінною фокусом. Купол корпусу маскує положення об'єктива, що робить візуальне визначення зони огляду практично неможливим.

Функції та особливості

 • Оперативна зміна зони огляду: варіофокальний об'єктив має можливість змінювати фокусну відстань з 2,8 до 12 мм;
 • Можливість вести відеоспостереження в умовах малої освітленості: для ідентифікації об'єкта зйомки використовується ІК-підсвічування, ефективна на відстані до 20 м; функція реалізована за допомогою 5 мм ІЧ-світлодіодів (30 шт.);
 • Зручна організація живлення пристрою: підтримка технології PoE (Power over Ethernet) дозволяє по одному кабелю (кручена пара) передавати і потік відеоданих, і живлення пристрою;
 • Сумісність: камера може працювати з будь-якими маршрутизаторами і комутаторами;
 • Ефективне використання смуги пропускання: зниження навантаження на мережу забезпечується можливістю трансляції двох потоків відео різної якості і бітрейта;
 • Легкість монтажу: камеру можна встановити практично на будь-яку відповідну плоску поверхню;
 • Просте управління: доступ до налаштувань здійснюється за допомогою мобільного додатку, доступного для всіх платформ (iOS, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian, Android).

Принцип роботи


Мініатюрна камера Tecsar IPD-M20-V20-poe функціонує наступним чином: сфокусований за допомогою об'єктива відеосигнал потрапляє на світлочутливу CMOS матрицю, яка видає відеопотік в цифровому вигляді. Дані передаються на процесор, де кодуються з використанням формату стиснення H.264. Компрессований відеосигнал з камери по мережі передається на пристрій зберігання (відеореєстратор, сервер, ПК) або трансляції (монітор, мобільний додаток).

Матриця Sony IMX322 CMOS Sensor

 • Розмір 1 / 2.9 "забезпечує велику площу світлочутливих діодів і мінімум шуму;
 • Роздільна здатність 2,24 МП (2000х1121), з яких ефективних пікселів 2,19 МП (1984x1105) дозволяє отримувати інформативне і деталізоване зображення Full HD (1920x1080);
 • Найвища якість передачі кольору гарантує максимально реалістичне відображення об'єкта зйомки;
 • Висока світлочутливість дає можливість підтримувати режим "день / ніч", використовуючи ІЧ-підсвічування;
 • Гарантована і стабільна якість, обумовлена репутацією провідного виробника в галузі високих технологій.

Високопродуктивний процесор HiSilicon SoC


Основним фактором, що визначає продуктивність обладнання є використання потужного SoC (System on Chip) - системного чіпа або процесора. В IP-камерах він інтегрує в собі графічний процесор (ISP, image signal processor), відеокодек, процесор цифрової обробки сигналів (DSP, digital signal processor), управління мережевою периферією і інтелектуальний механізм аналізу відео.

Функціонал камери Tecsar IPD-M20-V20-poe забезпечується використанням HiSilicon SoC - представника лінійки чіпів, створених компанією HiSilicon (оформилася в окрему структуру з підрозділу Huawei) для досягнення максимальної продуктивності.

Ключові особливості процесора HiSilicon:

 • Двоядерні архітектура з поліпшеними обчислювальними можливостями;
 • Використання одного напівпровідникового кристала для розміщення сопроцессоров і модулів;
 • Великий обсяг і висока пропускна здатність кеш-пам'яті;
 • Оптимізація обміну даними між ядрами привела до зниження енергоспоживання пристрою в цілому. Збільшення продуктивності процесора уможливило використання інтелектуальної обробки відео. Використання HiSilicon SoC розширює можливості обробки відео та дозволяє виконувати найскладніші завдання відеоспостереження.

Разом


Мережева IP-камера Tecsar IPD-M20-V20-poe ідеально підходить для використання в системах професійного охоронного відеоспостереження, так як відповідає найвищим вимогам по деталізації зображення і ефективності обробки сигналу.

Високоякісна CMOS матриця, Full HD роздільна здатність, варіофокальний об'єктив і наявність ІК-підсвічування дозволяють охопити оглядом все приміщення і зафіксувати те, що відбувається з високою деталізацією навіть в темний час доби.

Підтримка технології PoE (Power over Ethernet) не тільки спрощує процес підключення, але і дає можливість заощадити на прокладці кабелів (один замість двох).

Ергономічний купольний корпус, знімний монтажний майданчик і невелика вага дають можливість установки практично в будь-яких місцях, де є плоска поверхня: горизонтально, вертикально або під нахилом.

Характеристики
Тип обладнання IP відеокамера
Вид Купольні
Матеріал корпуса Пластик
Тип інтерфейсу IP
Тип установки Внутрішня
Роздільна здатність 2.0 Мп
Максимальна роздільна здатність 2 МП (1920х1080)
Протоколи RTSP / FTP / PPPOE / DHCP / DDNS / NTP / UPnP
Об'єктив в комплекті Варіфокальний
Фокусна відстань 2.8-12 мм
Розмір матриці 1/3"
Виробник і тип матриці CMOS
Тип Провідні
Додаткові характеристики Motion detection, Web remote configuration, CMS software
POE Є
Діапазон робочих температур від -10 до +50
Розміри 135 х 95 мм
Кольорова зйомка Є
Робоча вологість до 85%
Робоча напруга 12 В
Баланс білого Автоматичний
Замір експозиції Автоматичний