Dahua DHI-ASR1201D Тонкий водонепроникний RFID-зчитувач

1078 грн
1116 грн
Виробник: Dahua
Доступність: В наявності
Артикул: 2112

DHI-ASR1201D від фірми Dahua виступає в ролі пристрою, що зчитує інформацію пристрою з карток доступу стандарту Mifare. Період розпізнавання ідентифікатора тривалість менше 0.1 секунди. Індикація приладу має повідомлення про скануванні карт звукове та візуальне червоного або синього кольору. Сенсорні клавіші клавіатури, що володіє маркуванням цифровий від 0 до 9 і символьної * і #, підсвічуються синім кольором. Доступ на об'єкт охорони можливий завдяки скануванню безконтактної карти і внесення PIN-коду.

Зв'язок з контролюючим пристроєм здійснюється через роз'єм RS-485 і Wiegand 34/26. При несанкціонованому проникненні в корпус приладу або відділення його від монтажної поверхні відбувається спрацьовування тамперної захисту. Наявність функції WatchDog дозволяє віддалено здійснювати перезапуск системи в разі її зависання. Електроживлення зчитувача напругою 5-16 V при споживанні струму до 100 мА.

Корпус зчитувача з глянсовою лицьовою накладкою чорного кольору виконаний відповідно до передових модними тенденціями, що дозволить використовувати зчитувач в будь-якому інтер'єрі або екстер'єрі. Рівень запобігання корпусу від вологості і запиленості IP65 дасть можливість встановлювати прилад всередині або поза будівлею в точках інтенсивної експлуатації.

Тонкий водонепроникний RFID-зчитувач з клавіатурою. Процесор 8bit, підтримка карт Mifare (13.56Mhz), протокол підключення: RS-485, Wiegand 34/26. Функції: тривога (Tamper Alarm); Вбудована клавіатура; вологостійкий IP65. DC 9-15В / 100мА, 135х48х16 мм, 180г

Характеристики
Тип обладнання Зчитувач
Тип підключення Провідний
Метод ідентифікації карта, брелок, пін-код
Формат карт/брелоків Mifare
Формат WG26/34
Клас захисту IP65
Матеріал корпуса Пластик
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине