Куток монтажний Yli Electronic MBK-280NZLC

900 грн
932 грн
Доступність: Немає в наявності
Артикул: 2444
Дата доставки: 1-2 дня

MBK-280NZLС - монтажний куточок від популярної китайської компанії Yli Electronic, яка орієнтована на випуск електромеханічних замків і аксесуарів до них. Дана продукція поширена і сертифікована в багатьох країнах, оскільки виконана з якісних міцних матеріалів, відрізняється якісною і точної складанням, що забезпечує тривалий термін дії.

Yli Electronic MBK-280NZLС складається з Z і LС куточків. Пристрій допускається до експлуатації тільки всередині приміщення. Закритий тип LС-куточка передбачає приховану проводку кабелю. MBK-280NZLС в сріблястому кольорі зроблений з високоміцного алюмінію з піскоструминної обробкою.

ZLC-кронштейн необхідний для монтажу електромагнітного замка з відповідною планкою накладним способом на вузьку вхідні двері з дерева, металу, пластику, металопластику, скла або з пожежобезпечних матеріалів, яка відкривається всередину. Підходить для встановлення відповідної планки електромагнітного замка N-серії з силою утримання до 280 кілограм.

ZLC-образній кронштейн для кріплення електромагнітного замка на вузькі двері, які відкриваються всередину. Підходить для електромагнітних замків N-серії з силою утримання 280 кг. Розміри: 253x30.4x61.3мм. Вага: 0.75 кг.

Ключові слова