Куток монтажний Yli Electronic MBK-280ZLC

1080 грн
1118 грн
Доступність: В наявності
Артикул: 2445
Дата доставки: 1-2 дня

MBK-280ZLC - монтажний куточок від популярної китайської компанії Yli Electronic, яка орієнтована на випуск електромеханічних замків і аксесуарів до них. Дана продукція поширена і сертифікована в багатьох країнах, оскільки виконана з якісних міцних матеріалів, відрізняється якісною і точної складанням, що забезпечує тривалий термін дії.

Yli Electronic MBK-280NZLС складається з Z і LС куточків. Пристрій допускається до експлуатації тільки всередині приміщення. Закритий тип LС-куточка передбачає приховану проводку кабелю. MBK-280NZLС в сріблястому кольорі зроблений з високоміцного алюмінію з піскоструминної обробкою.

ZLC-кронштейн необхідний для монтажу електромагнітного замка з відповідною планкою накладним способом на вузьку вхідні двері з дерева, металу, пластику, металопластику, скла або з пожежобезпечних матеріалів, яка відкривається всередину. Підходить для встановлення відповідної планки електромагнітного замка N-серії з силою утримання до 280 кілограм.

ZLC-образній кронштейн для кріплення у відповідь планки на вузькі двері, які відкриваються всередину. Підходить для електромагнітних замків YM-280, YM-280D, YM-280T (LED) і YM-280 (LED) -DS. Розміри: 252x29x60мм. Вага: 0,75 кг.

Ключові слова