Відеодомофон EvoVizion VP-713TS AHD

6270 грн
6489 грн
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 1137
Дата доставки: 1-2 дня

EvoVizion VP-713TS AHD - це перший повністю сенсорний відеодомофон з роздільною здатністю екрана AHD від торгової марки EvoVizion. Завдяки високій роздільній здатності екрана ви зможете помітити усі дрібні деталі на переданої картинки з записуючого пристрою.

Завдяки доступній ціні смартфонів ми звикли, що усе управління відбувається через сенсорний екран. Якщо в звичайних моделях відеодомофона необхідно натискати на кнопки, то тут все, як і в телефоні - управління за допомогою натискання пальців по екрану.

У відеодомофоні EvoVizion VP-713TS AHD є всі найнеобхідніші функції - робота по детекції руху, режим тривоги, запис і перегляд відео / фото з усіма відвідувачами, які приходили до вас під час вашої відсутності або запис розмови з гостями і багато іншого.

До відеодомофону можна підключити до двох викличних панелей і до двох камер відеоспостереження. Ви зможете в реальному часі подивитися, що відбувається перед записуючим пристроєм. Або в момент натискання гостем на кнопку панелі виклику на екран відеодомофона передається зображення відвідувача. За допомогою інших відеодомофонів можна створити їх мережу, де можна буде спілкуватися між пристроями за допомогою интеркома.

Інтерфейс EvoVizion VP-713TS AHD можливо настроїти на російську або англійську мову, що спрощує процес користуванням пристроєм. Все інтуїтивно зрозуміло, як в мобільному телефоні.

Процес установки і підключення домофона нескладний. Ззаду пристрою підключаються дроти через спеціальні роз'єми, а домофон вішається на монтажний кронштейн. В інструкції можна знайти рекомендації по монтажу пристрою.

EvoVizion VP-713TS AHD - відмінний вибір серед відеодомофонів, найпотрібніші і корисні функції, висока роздільна здатність AHD екрану, датчик руху, сенсорний екран управління, режим тривоги, і т.д.

Характеристики
Тип інтерфейсу AHD
Тип Кольоровий
Сенсорний Так
Розмір 7"
Роздільна здатність 1024 x 600
Виробник матриці LG
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Максимальний об'єм карти пам'яті 32 ГБ
Інтерком Є
Управління Сенсорний екран
Виявлення руху Є
Гучний зв'язок Є
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Є
Меню налаштувань З підтримкою російської мови
Споживання току 400 мА
Напруга мережі 12 В
Розміри 226 x 151 x 23
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова