Відеодомофон NeoLight Kappa Plus HD

3355 грн
3472 грн
Виробник: NeoLight
Доступність: В наявності
Артикул: 0788
Дата доставки: 1-2 дня

Найоптимальніший по співвідношенню ціна / функціонал відеодомофон з підтримкою високого Full HD дозволу - це модель Kappa + HD. У цю недорогу модель включені всі можливі функції, які присутні у всіх домофонах NeoLight з пам'яттю. Але найголовніше, що в ній додана підтримка вхідного сигналу з дозволом до 1080p (1920 x 1080) і збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек. Це забезпечує більш чітке і плавне зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора.

Головні переваги відеодомофона NeoLight KAPPA + HD:

    HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон капи + HD підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери будь-яким каналом.
    Автоопределение дозволу і типу сигналу - монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань підключити, наприклад, стару багатоквартирної панель стандартної роздільної здатності, Full HD панель біля входу в квартиру і камери Full HD для спостереження за сходовим майданчиком і ліфтом.
    Запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к / сек і дозволом до 1920х1080, як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити і чути без втрат в якості, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність.
    Два види графічного інтерфейсу і меню українською та російською мовами дає свободу вибору і зручність користування.

Домофон Neolight Kappa + HD можна підключати до багатоквартирної системі NeoLight і інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу Аналог
Розмір 7"
Роздільна здатність 800 x 480
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Виявлення руху Є
Інтерком Є
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Управління Сенсорні кнопки
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Ні
Гучний зв'язок Є
Напруга мережі 12 В
Розміри 210 х 116 х 25
Робоча температура от 0 °C до +50 °C
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова