Відеодомофон NeoLight Omega Plus HD

3910 грн
4047 грн
Виробник: NeoLight
Доступність: В наявності
Артикул: 0789
Дата доставки: 1-2 дня

Нова модель OMEGA + HD в першу чергу цікава тим, що підтримує мультиформатний вхідний Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080p (1920х1080). Це забезпечує значно більш чітке зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також в відеодомофоні OMEGA + HD збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек.

Що виділяє відеодомофон NeoLight OMEGA + HD?

    Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон ОМЕГА + HD підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери будь-яким каналом.
    Автоопределение дозволу і типу сигналу - монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань підключити, наприклад, стару багатоквартирну панель стандартної роздільної здатності, Full HD панель біля входу в квартиру і камери Full HD для спостереження за сходовим майданчиком і ліфтом.
    Запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к / сек і дозволом до 1920х1080, як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити і чути без втрат в якості, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність.

При цьому відеодомофон OMEGA + HD має все тими ж відмінними характеристиками, що і її попередня версія OMEGA +:

    два види графічного інтерфейсу українською та російською мовами;
    тонкий корпус і строгий дизайн;
    світяться тільки при натисканні або отримання виклику сенсорні кнопки для зручності роботи в темряві.

Якщо ж вам не вистачає управління домофоном ОМЕГА + HD через екран, то для цього є модель з абсолютно аналогічними характеристиками і сенсорним ємнісним екраном - ALPHA HD.

Окремо варто відзначити, що відеодомофон NeoLight OMEGA + споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі. Так як під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення. Однак в відеодомофонами NeoLight цей адаптер спеціально розроблений для монтажу в стандартний підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

Характеристики
Тип Кольоровий
Сенсорний Ні
Тип інтерфейсу Аналог
Розмір 7"
Роздільна здатність 800 x 480
Можливість підключення Одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогових відеокамери, а також паралельно підключити ще 4 відеодомофона
Тип установки Накладний
Виявлення руху Є
Інтерком Є
Підтримка зовнішньої пам'яті microSD
Управління Сенсорні кнопки
Регулювання яскравість, контрастність і рівень гучності
Цифрова фоторамка Ні
Гучний зв'язок Є
Напруга мережі 12 В
Розміри 170 х 116 х 16
Робоча температура от 0 °C до +50 °C
Комплектація Домофон, монтажный кронштейн, провода подключения вызывных панелей, крепежный элемент, интрукция, гарантийный талон
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине
Ключові слова